کارگردان گاندو مشغول چه کاری است؟

کارگردان گاندو مشغول چه کاری است؟ به گزارش کاراموند جواد افشار که ساخت سریال «گاندو ۲» آخرین پروژه او به حساب می آید، از پیشنهاد ساخت چند سریال و همینطور انجام پیش تولید سریال «حضرت معصومه(س)» تا یک سال آینده اطلاع داد.


این کارگردان در گفت و گویی با ایسنا درباره فعالیت این روزهایش توضیح داد: هم اکنون پیش تولید سریال «حضرت معصومه(س)» را در دست داریم و امیدواریم بتوانیم با قوت پیش برویم.
او ضمن اشاره به این که مجموعه «حضرت معصومه(س)» در زمره سریال های الف ویژه سازمان صدا و سیما قرار می گیرد، خاطرنشان کرد: هم اکنون سه سریال الف ویژه «سلمان فارسی» و «موسی(ع)» و «حضرت معصومه(س)» درحال تولید است. آقای علی عسکری هم برای ساخت پروژه «حضرت معصومه(س)» زحمات بسیاری کشیدند و بطور قطع آقای جبلی هم علاقه زیادی به ائمه دارند و امیدواریم کار خوب و فاخری بعنوان معرفی نامه حضرت معصومه (س) عرضه دهیم.
این کارگردان درباره ی مراحل تولید این سریال تاریخی مذهبی توضیح داد: فکر می کنم قریب به یک سال پیش تولید مجموعه «حضرت معصومه(س)» به طول بیانجامد؛ به علت این که حجم زیادی دکور، پروداکشن و ساخت و ساز، دوخت و دوز لباس و تهیه آکساسوار و غیره داریم و از طرفی تعداد زیادی بازیگر نیاز داریم و کم کم آغاز به دعوت برای همکاری باید بکنیم تا سال آینده بتوانیم کار را شروع نماییم.
افشار درباره ی شخصت محوری داستان هم توضیح داد: شخصیت محوری قصه «حضرت معصومه(س)» است؛ منتهی بحث بر سر این است که حالا تمهیدات ما چگونه است که صورت و سیمای ایشان نشان داده نشود بدین منظور دنبال چاره هایی هستیم که این مورد را به شکل خوب و درخوری مدیریت نماییم.
کارگردان «گاندو» در انتها درباره ی پیشنهادهای جدید به وی در حوزه سریال سازی به ایسنا اظهار داشت: صحبت هایی هست و دو ـ سه کار از جانب دوستان پیشنهاد شده است که اگر صدمه ای به ساخت سریال «حضرت معصومه(س)» نزند، خواهم پذیرفت.
منبع:

1400/07/11
10:18:54
5.0 / 5
218
تگهای مطلب: بازیگر , تاریخی , دكور , سریال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری