نظر مورگان فریمن درباره مسائل نژادی؛

عنوان آفریقایی-آمریکایی توهین است

عنوان آفریقایی-آمریکایی توهین است به گزارش کاراموند، مورگان فریمن گفته است اگر در عرصه هنر شانس نمی آورد احیانا راننده لیموزین می شد.به گزارش کاراموند به نقل از یاهو نیوز، مورگان فریمن در مصاحبه ای نادر که با روزنامه بریتانیایی ساندی تایمز انجام داده در رابطه با مسایل نژادی صحبت کرده است.
فریمن ۸۵ ساله گفت حداقل با ۲ چیز در رابطه با مسایل نژادی مخالف است که یکی از آنها تعیین یک ماه بعنوان تاکید بر نژاد سیاه است. وی عنوان نمود که این یک توهین است یعنی همه تاریخ من باید به یک ماه کاهش یابد؟
وی اضافه کرد: استفاده از اصطلاح آفریقایی- آمریکایی هم توهین است. من اصلا چنین عنوانی را قبول ندارم. برای سیاه پوستان در تمام طول مسیر تا به امروز عناوین مختلفی درست شده و من نمی دانم چطور این چیزها رواج هم پیدا می کند؛ اما وقتی از آفریقایی- آمریکایی استفاده می شود مفهوم آن واقعا چیست؟
وی در ادامه اظهار داشت: مگر آفریقا یک کشور است؟ آفریقا یک قاره است مانند اروپا. مانند وقتی که می گویید ایرلندی- آمریکایی یا ایتالیایی- آمریکایی و نمی گویید اروپایی- آمریکایی.
وقتی مصاحبه کننده جمله ای از دنزل واشینگتن را تکرار کرد که گفته بود؛ من خیلی به سیاهپوست بودنم افتخار می کنم اما سیاهپوست تمام چیزی نیست که من هستم، فریمن اظهار داشت: دقیقاً همینطور است. کاملا موافقم. او همینطور اضافه کرد: بسیار به موفقیت های حرفه ای دنزل واشینگتن حسادت می کنم؛ دلم می خواست همه آن کارها را من هم انجام داده بودم.
فریمن که حالا درحال بازی با فلورانس پیو در «یک آدم خوب» است همینطور به اوایل کارش و زمانی که در دهه ۱۹۶۰ بازیگری را آغاز کرد پرداخت و از نقش های کوچک تا برنامه کودکان را برشمرد.
وی خاطرنشان کرد که اعتقاد دارد امروز صنعت سرگرمی فراگیر شده در حالیکه آن زمان بازیگران سیاهپوست بیشتر در نقش های کمدی به کار گرفته می شدند.
فریمن اظهار داشت: تغییری که حاصل شده اینست که حالا همه می توانند وارد این صنعت شوند از آسیایی ها تا سیاه پوستان و سفیدپوستان و افرادی را که حاصل ترکیب های نژادی هستند، میتوان امروز روی صحنه دید.
این بازیگر در پاسخ به این سؤال که اگر موفقیتی در هالیوود پیدا نمی کرد ممکن بود چه شغلی داشته باشد، اظهار داشت: نمی دانم. شاید رانندگی لیموزین! اما من در جامعه تئاتر ماندم. بازیگری کردم و در کنار جرات، شانس هم داشتم. برای موفقیت به شجاعت و شانس جدی نیاز دارید. من شغلم را مدیون هر دوی اینها هستم.

1402/01/28
11:41:32
5.0 / 5
275
تگهای مطلب: بازیگر , طلا , مد , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری