معاون سازمان حج و زیارت خبر داد:

شروع اعزام زائرین به عتبات از مرز خسروی از فردا

شروع اعزام زائرین به عتبات از مرز خسروی از فردا کاراموند: کرمانشاه بگفته معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت کشور، با اعزام دو کاروان زوار،  مرز خسروی بصورت رسمی از 23 مرداد بازگشایی می شود.


حجت الاسلام صحبت الله رحمانی در بازدید از زیرساخت های مرز خسروی، ضمن اشاره به سفر خود به کشور عراق، اظهار نمود: بعد از این سفر که به منظور بررسی و بازدید از امکانات و زیرساخت های خدمات رسانی به زوار صورت گرفت، از بغداد به صورت زمینی به مرز خسروی و شهرستان قصرشیرین آمدیم.
وی با مناسب خواندن این مسیر برای سفر زوار عتبات عالیات، اضافه کرد: در آنسوی مرز، عراقی ها حدود 48 گیت برای پذیرش زائرین اربعین و کاروان های رسمی حج و زیارت آماده کرده اند و در این سوی مرز هم 58 گیت مستقر شده است.
معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه امکانات خوبی در داخل مرز خسروی برای پذیرش زائرین فراهم گشته است، اظهار داشت: امیدواریم این مرز بزودی به روی مشتاقان حسینی بازگشایی شود و از این مرز هم زائرین به عتبات عالیات مشرف شوند.
وی با بیان این که تا قبل از شروع اربعین، کاروان های رسمی سازمان حج و زیارت از این مرز زائرین را به عتبات عالیات اعزام می کنند، تصریح کرد: 16 محرم مصادف با 23 مرداد دو کاروان تحت نظارت سازمان حج و زیارت از این مرز عبور خواهند کرد تا به صورت رسمی شاهد بازگشایی آن باشیم.
منبع:

1401/05/22
10:01:44
5.0 / 5
183
تگهای مطلب: خدمات , سفر , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری