مدیركل میراث فرهنگی زنجان خبر داد:

بهره برداری از 10 اقامت گاه بوم گردی در سال 97

بهره برداری از 10 اقامت گاه بوم گردی در سال 97 كاراموند: مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از بهره برداری 10 اقامت گاه بوم گردی تا تیرماه سال آینده در شهرستان ابهر اطلاع داد.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، یحیی رحمتی در اولین جلسه شهرستانی حمایت از توسعه و تولید اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، با تاكید بر این كه به جد پیگیر قانون حمایت از توسعه و تولید اشتغال پایدار در مناطق شهری و روستایی هستیم، ادامه داد: در همین راستا اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان اقدام به آموزش بیش از 40 راهنمای گرشگری كرده است.
این مسئول با یادآوری این كه در حوزه اشتغال، سرمایه گذاران می توانند هم در بحث صنایع دستی و هم گردشگری با سرمایه گذاری در روستاها از اعتبارات صندوق توسعه ملی استفاده كنند، اظهار نمود: برای اولین بار است كه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی ۱۰ درصد اعتبار برای صنایع دستی و ۱۰ درصد هم برای حوزه گردشگری در نظر گرفته شده است.
مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با اشاره به این كه هم اكنون ۴۷۸ نفر صنعت گر فعال در این شهرستان داریم كه ۲۶۱ نفر از این تعداد بیمه شده اند، تصریح كرد: لازمه استفاده از پتانسیل شهرستان ابهر در زمینه صنایع دستی، شناسنامه دار كردن تولیدات است.1396/10/06
19:31:36
5.0 / 5
5185
تگهای مطلب: صنایع دستی , فرهنگ , گردشگری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری