نشستی برای كتاب بامداد شام

نشستی برای كتاب بامداد شام به گزارش کاراموند نشست تحلیل و بررسی کتاب «صبح شام» (خاطرات دکتر حسین امیرعبداللهیان) با تدوین محمدمحسن مصحفی برگزار می گردد.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، سومین جلسه از سلسله جلسات ماهانه «روایت بیداری؛ تحلیل و بررسی کتاب محور آثار عرصه بیداری و مقاومت» با محوریت این کتاب و با حضور حسین امیرعبداللهیان روز چهارشنبه (نهم تیرماه) از ساعت ۱۶ در سالن سلمان هراتی حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می شود.
در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: بخش های اطلاعاتی ما مستندات فراوانی در دست دارند که تأیید می کند هدف اصلی ایجاد داعش و بحران بزرگی که برای منطقه بوجود آمد محور مقاومت و ایران است. قرار بود بحران در ادامه به کشور ما منتقل بشود. این نقشه ای بود که در سطح کلان برای منطقه و ما کشیده شد. کشورهای منطقه هم هر کدام، بر مبنای درکی که از مبحث داشتند، وارد این ماجرا شدند. بعد از سقوط شهر موصل در عراق، داعش به پیشروی ادامه داد و به نزدیکی بغداد رسید. از آن طرف تا پنجاه کیلومتری کربلا پیش رفت و از این طرف در استان دیالی تا نزدیک مرزهای ایران جلو آمد. همان گونه که قبلاً گفتم، در این وضعیت، شورایعالی امنیت ملی تصمیم گرفت که اگر آنها به فاصله چهل کیلومتری مرز مشترک با ایران رسیدند، به آنها حمله شود. این تصمیم اجرا هم شد. وقتی تقریباً به چهل کیلومتری مرز مشترک ایران و عراق رسیدند، نظامیان جمهوری اسلامی آنها را هدف قرار دادند و توانشان در استان دیالی عراق کاملاً در هم شکست. تردیدی وجود ندارد که اگر مقابله بموقع با نیروهای داعش در داخل خاک عراق صورت نمی‏ گرفت، وارد خاک ایران می ‏شدند.1400/04/09
10:10:09
5.0 / 5
311
تگهای مطلب: بحران , طلا , كتاب , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری