برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه مذاهب اسلامی

برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه مذاهب اسلامی كاراموند: اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه مذاهب اسلامی بعد از چند سال وقفه، با حضور رئیس دانشگاه، معاونین و سایر اعضای حقیقی و حقوقی در دفتر ریاست این دانشگاه اجرا شد.


به گزارش کاراموند به نقل از روابط عمومی دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی، در ابتدای این جلسه، بعد از معرفی اعضای شورای فرهنگی دانشگاه که بر طبق بخشنامه جامع مدیریت دانشگاه ها انتخاب شده اند، سیدمحمد حسینی -رییس دانشگاه مذاهب اسلامی- با تاکید بر اهمیت و جایگاه کارهای فرهنگی در دانشگاه اظهار داشت: بدون تردید برنامه های فرهنگی و کارهای دانشجویی در کنار کارهای آموزشی، علمی و پژوهشی بسیار مهم و اثرگذار می باشد و در تحقق تقریب و وحدت که هدف این دانشگاه است نقش مهمی دارد.
رئیس شورای فرهنگی دانشگاه بر برگزاری منظم و مستمر این شورا بعنوان یکی از مهمترین شوراهای دانشگاه برای سیاستگذاری و تصمیم گیری در کارهای فرهنگی دانشگاه اصرار کرد.
در ادامه این جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی گزارشی از روند تشکیل شورای فرهنگی دانشگاه ارائه کرد و دستورات جلسه اول را به بحث گذاشت که بعد از بحث و بررسی اعضا، برخی از آنها مورد تصویب قرار گرفت.
منبع:

1399/08/04
17:36:33
5.0 / 5
1737
تگهای مطلب: دانشگاه , فرهنگ , مد , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری