طباطبایی ؛

پیگیر تخصیص واكسن آنفولانرا به هنرمندان پیشكسوت هستیم

پیگیر تخصیص واكسن آنفولانرا به هنرمندان پیشكسوت هستیم كاراموند: سیدمحمد طباطبایی مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشكسوت درباره اینكه آیا واكسن آنفولانزا به هنرمندان پیشكسوت تعلق می گیرد یا نه اعلام نمود كه پیگیر این مساله از وزارت بهداشت هستیم.



سید محمد طباطبایی مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت درباره اینکه آیا مؤسسه در شرایط کرونایی موجود و پرخطر بودن گروه سنی اعضای این مؤسسه به دنبال راهکاری برای تعلق گرفتن واکسن آنفولانزا به هنرمندان پیشکسوت هست یا نه، به خبرنگار مهر اظهار داشت: هنرمندان پیشکسوت در سنین بالای ۶۰ و ۷۰ سال هستند و در مقابل بیماری های آنفولانزا و کرونا در گروه پرریسک و پر خطر حضور دارند. بدین جهت باید حواسمان باشد که این عزیزان کمتر مورد لطمه قرار بگیرند.
وی تصریح کرد: هم اکنون دغدغه مردم و خصوصاً گروه های سنی پرخطر استفاده از واکسن آنفولانزا است و هنرمندان پیشکسوت هم از این امر مستثنی نیستند.
طباطبایی اظهار نمود: ما در هیأت مدیره مؤسسه هنرمندان پیشکسوت تهیه واکسن آنفولانزا برای اعضای مؤسسه را مصوب کردیم و نامه ای نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه دادیم تا از وزارت بهداشت درخواست کنند امکان تهیه واکسن آنفولانزا برای هنرمندان پیشکسوت برقرار شود.
وی درباره تعداد اعضای مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و واکسن آنفولانزای مورد نیاز، توضیح داد: کل اعضای مؤسسه یک هزار و ۱۰۰ نفر هستند که ما تقاضا داریم برای این تعداد از اعضا و یک همراه که شاید یکی از اعضای خانواده یا پرستار این عزیزان باشند نیز واکسن در نظر گرفته شود که در کل تعداد واکسن های مورد نیاز ۲ هزار و ۲۰۰ عدد است.
مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت تاکید کرد: ما فهرست اعضا و همراهان شان را در اختیار دوستان وزارت بهداشت قرار می دهیم تا این دوستان شیوه توزیع را خودشان تعیین کنند. به این طریق از رسیدن واکسن ها به دست هنرمندان پیشکسوت اطمینان خاطر پیدا می کنند.
طباطبایی در انتهای سخنان خود اشاره کرد: هنرمندان پیشکسوت جزو گروه های سنی پرخطر درباب مقابله با بیماری های آنفولانزا و کرونا هستند بدین جهت خواهشمندیم دوستان وزارت بهداشت و در رأس آنها وزیر محترم بهداشت توجه ویژه ای به این قشر داشته باشند و کمک کنند تا امکان برخورداری و استفاده از واکسن آنفولانزا برای هنرمندان پیشکسوت برقرار شود.


منبع:

1399/07/13
21:15:14
5.0 / 5
2011
تگهای مطلب: فرهنگ , مد , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموند



برند کاراموند لاکچری