انتشار 2 كتاب درباره وولف و كنراد

انتشار 2 كتاب درباره وولف و كنراد دو كتاب تازه از مجموعه «مقدمه كمبریج» با مبحث ویرجینیا وولف و جوزف كنراد منتشر گردید.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، دو کتاب از مجموعه «مقدمه کمبریج» با عنوان های «ویرجینیا وولف» به قلم جین گلدمن در ۲۳۲ صفحه و قیمت ۳۴ هزار تومان و «جوزف کنراد» با مقدمه جان جی پیترز در ۲۹۲ صفحه و بهای ۳۱ هزار تومان در انتشارات علمی و فرهنگی روانه بازار شده اند.
در معرفی ناشر از این مجموعه عنوان شده است: مجموعه کتاب های «مقدمه کمبریج» آثاری است که از جانب موسسه انتشارات دانشگاه کمبریج و برای دانشجویان ادبیات تالیف شده و در هر مجلد آن رمان ها، داستان های کوتاه، مقالات، رساله ها و حتی نامه های شخصی نویسنده و شرایط و مختصات تالیف آنها مورد کندوکاو جدی قرار می گیرد.
کتاب «ویرجینیا وولف» از این مجموعه به قلم جین گلدمن دانشیار دانشگاه واندی در رشته ادبیات انگلیسی و آمریکایی نوشته شده است.
در این کتاب آثاری از وولف مانند فانوس دریایی، خانم دالووی، امواج و برخی داستان های کوتاه مطرح از این نویسنده با جزئیات مورد بررسی قرار گرفته است. در کنار آن موقعیت زیستی نویسنده در انگلستان هم مورد توجه قرار گرفته است.
فصلی از این کتاب هم به صورت اختصاصی به نگاه نقادانه به آثار او اختصاص پیدا کرده است.
کتاب «جوزف کنراد» هم به قلم جان جی پیترز استادیار زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه نورث تگزاس تالیف شده است.
در این کتاب پیترز توضیح می دهد که در کارهای مهم کنراد مانند نوسترومو، لرد جیم، دل تاریکی و هم داستان های کوتاه او چگونه باید به دنبال مضامین گشت. او همینطور به شرح این مسئله پرداخته است که چه اتفاقی کنراد را رفته رفته به سمت نویسندگی سوق داده است
منبع:

1399/06/15
22:59:38
5.0 / 5
1690
تگهای مطلب: دانشگاه , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری