فراخوان نمایشگاه بین المللی نقاشی رنگ صلح منتشر گردید

فراخوان نمایشگاه بین المللی نقاشی رنگ صلح منتشر گردید به گزارش كاراموند سومین نمایشگاه بین المللی نقاشی رنگ صلح از ۲۹ شهریور تا ۴ مهر به مناسبت روز جهانی صلح با همكاری گالری احدی و همراهی گالری لونا در گالری لونای استانبول تركیه برگزار می گردد.


به گزارش کاراموند به نقل از ستاد خبری سومین نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح»، بهناز پورنگ دبیر سومین نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» که خود از هنرمندان نقاش ایران است درباره برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» در گالری لونای استانبول ترکیه اظهار داشت: هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه بانوان هنرمند نقاش ایرانی و بانوان هنرمند نقاش ترکیه و دیگر کشورهای جهان هستند. همچون خصوصیت های این نمایشگاه شرکت کنندگان خاص این دوره هستند که آثاری را برای ایجاد امید در میان افراد آسیب دیده از جنگ خلق کرده اند تا پیام آور صلح و دوستی و اتحاد برای جهانیان باشند. دبیر سومین نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» اظهار نمود: همزمان در روز جهانی صلح ورک شاپ آموزشی متناسب با همین مبحث از جانب برخی از هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه اجرا خواهد شد و به آنها گواهی حضور در نمایشگاه از سوی گالری و برگزار کنندگان نمایشگاه اهدا می شود و به سه اثر نمایشگاه هم گواهی حضور دیگری از سوی گالری استاد احدی اعطا خواهد شد. متن فراخوان نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» به شرح زیر است: «هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه بانوان هنرمند نقاش ایرانی و بانوان هنرمند نقاش ترکیه و دیگر کشورها می باشد. یکی از خصوصیت های این نمایشگاه شرکت کنندگان خاص این دوره می باشد که با ایجاد آثار خاص امید را برای افرادی که در جنگ آسیب دیده اند پیام آور صلح و دوستی و اتحاد باشد. مدت زمان نمایشگاه یک هفته از تاریخ ۲۹ شهریور لغایت ۴ مهر ۱۳۹۹ است. در روز جهانی صلح بین برخی از هنرمندان ورک شاپ با توجه مبحث نمایشگاه اجرا خواهد شد
به تمام هنرمندان شرکت کننده گواهی حضور نمایشگاه از سوی گالری و برگزار کننده نمایشگاه اهدا خواهد شد. به سه اثر نمایشگاه هم گواهی حضور دیگری از سوی گالری استاد احدی خواهد شد. متن فراخوان نمایشگاه بدین صورت است: گالری استاد احدی با مشارکت و همراهی گالری لونا و اساتید گرامی و هنرمندان ترکیه و ایران به مناسبت روز جهانی صلح سومین نمایشگاه نقاشی رنگ صلح با محوریت (هنر برای صلح) از ۲۹ شهریور لغایت ۴ مهر ۱۳۹۹ در گالری لونا در استانبول (ترکیه) برگزار می نماید. شرایط شرکت:
تکنیک: آزاد
موضوع: صلح، زن، هنر
تعداد آثار: حداکثر ۲ اثر
ابعاد: بوم ۷۰×۵۰ و مقوا ۶۰×۴۰ مدارک لازم:
یک قطعه عکس رنگی ۴×۳
یک برگ کپی شناسنامه و کارت ملی مهلت ارسال آثار و ثبت نام از راه واتساپ تا تاریخ ۱۳۹۹/۶/۱۵ است. نکات قابل توجه:
ارسال آثار از راه واتساپ ترکیه با شماره +۹۰۵۵۲۵۴۳۰۲۲۶
استاد پورنگ
و واتساپ ایران ۰۹۱۲۳۸۰۹۰۳۱
یا اینستاگرام _poyandegan خواهد بود. هر گونه خسارت ناشی از پست و یا حمل و نقل آثار متوجه فرستنده خواهد بود و دبیرخانه نمایشگاه هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت. کلیه آثار رنگ و روغن حتما بر روی بوم و داشتن بست و بقیه تکنیک ها به صورت مقوا باشد. مشخصات فردی هنرمند و نام اثر و تکنیک به همراه آدرس کامل پستی به صورت برچسب در پشت اثر ثبت گردد. گواهی شرکت در نمایشگاه به تمامی هنرمندان اهدا خواهد شد. ۲۵ درصد از فروش آثار متعلق به گالری می باشد. حق انتشار و تکثیر آثار برگزیده به نمایشگاه رنگ صلح متعلق می باشد. و برگزار کننده مجاز به بهره گیری مادی و معنوی این آثار و فعالیتهای نمایشگاهی، تبلیغاتی و امور فرهنگی با ذکر نام هنرمند است. لازم به ذکر است با عنایت به محدودیت ثبت نام اولویت با کسانی است که زودتر آثار و مشخصات خویش را ارسال می کنند. تصمیم گیری در مورد مسائل پیشبینی نشده تغییر شرایط و مقررات اعلام شده بر عهده دبیرخانه نمایشگاه رنگ صلح است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام علاقمندان با شماره ای قید شده تماس حاصل کنند.»

1399/05/25
13:52:04
5.0 / 5
1833
تگهای مطلب: اهدا , شركت , طلا , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری