آتیلا پسیانی اجرای قهوه قجری را به بعد موكول كرد

آتیلا پسیانی اجرای قهوه قجری را به بعد موكول كرد كاراموند: سرانجام بعد از مدتی بررسی و گفتگو با اداره كل هنرهای نمایشی، گروه اجرایی نمایش «قهوه قجری» به این نتیجه رسیدند كه با وجود بازگشایی سالن های تئاتر، اجرای خودرا به زمانی دیگر موكول كنند.


این نمایش که نوشته و کار آتیلا پسیانی است، اسفند سال قبل در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه بود که اجرای آن به سبب شیوع ویروس کرونا متوقف گردید.
پس از اعلام بازگشایی سالن های تئاتر و سینما، گروه اجرایی این نمایش بررسی هایی را برای از سرگیری اجرای خود انجام دادند ولی امیرحسین دوانی که در این پروژه بعنوان دستیار کارگردان حضور دارد، به ایسنا اظهار داشت: اجرای نمایش ما فعلا منتفی است و ترجیح می دهیم آنرا به زمانی دیگر که شرایط بهتر شده باشد، موکول نماییم.
او با اشاره به پروتکل اداره کل هنرهای نمایشی برای بازگشایی تئاتر در دوران کرونا اضافه کرد: در این پروتکل اعلام شده نیمی از ظرفیت سالن باید خالی بماند ولی هیچ کس مسئولیت زیانی را که به گروه ها وارد می شود، بر عهده نمی گیرد. قبل تر مذاکراتی در مورد کسر قسمتی از ۲۰ درصد سهم انجمن هنرهای نمایشی از فروش این نمایش، کمک هزینه اجرا و خسارت کرونا برقرار بود ولی هنوز در این موارد به نتیجه قطعی نرسیده اند، اگر و اماهای بسیار دارند.
او افزود: از آنجائیکه با تصمیمات قطعی اداره کل هنرهای نمایشی درباره جبران خسارت گروه های تئاتری رو به رو نیستیم، بهتر دیدیم اجرای خودرا به زمانی دیگر که شرایط بهتری وجود داشته باشد، موکول نماییم.
نمایش «قهوه قجری» نوشته و کار آتیلا پسیانی اسفند سال قبل پس از 20 سال که از اولین اجرای آن می گذشت، باردیگر بر صحنه رفت که گسترش ویروس کرونا، اجرای آنرا نیمه تمام گذاشت.
این نمایش با بازی نوید محمدزاده، هوتن شکیبا، اصغر پیران، نوید جهان زاده، روح الله حق گوی لسان در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه بود.

منبع:

1399/04/09
19:01:32
5.0 / 5
2853
تگهای مطلب: تالار , سینما , مد , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری