رئیس مركز هنرهای نمایشی حوزه هنری:

مشكلی برای شروع اجراها در سال 99 نداریم

مشكلی برای شروع اجراها در سال 99 نداریم كاراموند: رئیس مركز هنرهای نمایشی حوزه هنری اعلام نمود اجراهای سال جاری تماشاخانه های این مركز به انتها رسیده و از سال 99 اجراهای جدید در تماشاخانه های مهر و ماه به صحنه می روند.كوروش زارعی رئیس مركز هنرهای نمایشی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی درباره وضعیت اجراهای تماشاخانه های مهر و ماه حوزه هنری با وجود تعطیلی های پیش آمده برای جلوگیری از شیوع ویروس كرونا، به خبرنگار مهر اظهار داشت: اجراهایی كه در تماشاخانه های مهر و ماه حوزه هنری روی صحنه بودند تعداد كمی از اجراهای خودرا پیش رو داشتند كه باتوجه به تعطیلی های پیش آمده برای ویروس كرونا، مشكل خاصی برای این اجراها پیش نیامد و از شروع سال ۹۹ اجراهای جدید در تماشاخانه های حوزه روی صحنه می روند.
وی افزود: برنامه ریزی ها برای اجراهای سال جدید در دست انجام است و در صدد هستیم از فروردین ۹۹ و هفته هنر انقلاب كه با ایام ماه شعبان مصادف شده، ۲ نمایش كمدی شاد داشته باشیم.
زارعی تاكید كرد: با شرایط پیش آمده به سبب شیوع ویروس كرونا مردم نیازمند اجراهای شاد و روحیه بخش هستند كه باتوجه به اعیاد شعبانیه در حال برنامه ریزی به صحنه رفتن ۲ نمایش كمدی در تماشاخانه های ماه و مهر هستیم.
رئیس مركز هنرهای نمایشی حوزه هنری با اشاره به اینكه برنامه هایی برای هفته هنر انقلاب در دست تدارك است، درباره وضعیت اجرای نمایشنامه «در مجلس تشرف تهران» با موضوع شخصیت امام خمینی (ره)، تصریح كرد: نمایشنامه توسط حجت الاسلام سید حسن خمینی خوانده شد و نكاتی مدنظر ایشان بوده كه به تیم نویسندگان این نمایشنامه ارائه شده تا لحاظ شود. ایشان تاكید دارند كه این نمایش در سال ۹۹ تولید و اجرا شود.
وی در انتهای سخنان خود اظهار داشت: پیگیر بازنویسی نهایی نمایشنامه هستیم تا سال آینده این اثر در تالار وحدت روی صحنه برود.


منبع:

1398/12/12
19:39:09
5.0 / 5
3988
تگهای مطلب: تالار , مد , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری