یك پرسش اساسی از شبكه خبر

چرا صحبت های فرمانده هوافضای سپاه زنده پخش نشد؟

چرا صحبت های فرمانده هوافضای سپاه زنده پخش نشد؟ به گزارش كاراموند چند ساعت بعد از انتشار بیانیه سپاه و پذیرفتن شلیك غیرعمد به هواپیمای اوكراینی كه منجر به از دست رفتن جان بیشتر از ۱۷۰ انسان شد، فرمانده هوافضای سپاه در مصاحبه ای تلویزیونی بدون حضور خبرنگاران حاضر شد تا به پرسش های اساسی در این خصوص پاسخ دهد؛ نشستی كه به رغم اهمیت آن و حاضر نبودن خبرنگاری از رسانه های داخلی به صورت زنده از تلویزیون پخش نشد.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، در حالیكه انتظار می رفت جریان نشست خبری سردار حاجی زاده پیرو اعلام ستاد كل نیروهای مسلح، به صورت زنده از شبكه خبر پخش شود، این نشست با تاخیر بیشتر از ۱۰ دقیقه روی آنتن رفت تا این پرسش اساسی را به میان آورد، در شرایطی كه مبحث شلیك غیرعمد به هواپیمای اوكراینی و سقوط آن مهم ترین اتفاق خبری امروز ایران و تیتر خیلی از رسانه های مهم جهان است، چرا از پوشش مستقیم این رویداد خبری كه با هدف تنویر افكار عمومی برگزار شده است، سر باز زده شد؟
البته در زمان برگزاری این نشست و در حالیكه رسانه های مكتوب داخلی در حال انتشار سخنان سردار حاجی زاده از راه سیمانیوز (اینترنتی) بودند، شبكه خبر با انتشار مدام زیرنویس هایی به مخاطب خود اعلام نمود كه به محض دریافت تصاویر این مصاحبه آنرا پخش خواهد نمود.
سرانجام پخش جریان این مصاحبه با تاخیر بیشتر از ۱۰ دقیقه و با عبارت «دقایقی قبل» از شبكه خبر شروع شد و در لحظه انتشار این خبر همچنان هم ادامه دارد.
1398/10/21
14:43:43
5.0 / 5
4269
تگهای مطلب: اینترنت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری