از یك ماه آینده؛

ماشینری تالار محراب احیا می شود، تلاش در بهبود زیرساخت های سالن

ماشینری تالار محراب احیا می شود، تلاش در بهبود زیرساخت های سالن به گزارش كاراموند مدیر تالار محراب اعلام نمود كه از یك ماه آینده ماشینری سالن اصلی تالار محراب تعمیر و احیا می گردد.ابراهیم گله دارزاده مدیر تالار محراب درباره وضعیت بازسازی و تعمیر بخش های مختلف این مجموعه تئاتری به خبرنگار مهر اظهار داشت: طبق تعهداتی كه طی یك سال قبل داده بودیم، تلاش كردیم كه تمركز خویش را روی تعمیرات بگذاریم. سال قبل اتاق فرمان سالن اصلی نوسازی شد و امسال هم برای صندلی های سالن این صورت گرفت.
وی افزود: امیدوارم از یك ماه آینده هم تعمیر و احیای ماشینری سالن اصلی تالار محراب آغاز شود. به علت وجود جنس های نامرغوب نتوانستیم كف پوش سالن اصلی را در فاز قبلی تعمیرات تعویض نماییم ولی امیدواریم همزمان با تعمیر ماشینری این كار هم صورت گیرد.
مدیر تالار محراب با اشاره به اینكه تلاش كردیم در نهایت دقت بحث نوسازی و تعمیر بخش های مختلف مجموعه تئاتری محراب را انجام دهیم، اظهار نمود: در تلاش هستیم تا تالار محراب تبدیل به یكی از سالن های ایمن تئاتر شود و استاندارد ایمنی داشته باشیم. از این رو سیستم اعلام حریق امسال و سیستم اطفاء حریق هم ابتدای سال آینده در مجموعه نصب خواهد شد.
گله دارزاده از طریق اندازی رمپ های ورود و خروج معلولان و جانبازان در مجموعه خبر و توضیح داد: فعلا این امكان برای سالن كوچك مجموعه محراب راه اندازی شده و در فاز بعدی در سالن اصلی مجموعه هم سیستم بالابر معولان و جانبازان جهت استفاده از برنامه های این سالن هم نصب خواهد شد.
این مدیر تئاتری با اشاره به تلاش انجام شده در تالار محراب برای افزایش خدمات به مخاطبان، خاطرنشان كرد: ما با افزایش تعداد مخاطبان در مجموعه مواجه هستیم ولی همچنان مشكلات زیرساختی در تالار محراب باقی است و نیاز است تا با نگاهی جدی و بودجه ای مناسب بازسازی و تعمیر بخش های مختلف مجموعه به شكل كامل صورت گیرد.
وی كمبود نیروی انسانی در تالار محراب را یكی از اشكالات اساسی در این مجموعه دانست و اظهار داشت: ما نیروی صحنه، اتاق فرمان، راهنما و گیشه را نداریم و هر كدام از همكاران همزمان چند كار را با هم انجام می دهند كه كار سختی است.
گله دارزاده در انتهای سخنان خود تاكید كرد: این پتانسیل در تالار محراب وجود دارد كه با حمایت و توجه بتواند به یكی از بهترین مجموعه های تئاتری ایران شناخته شود.

1397/10/18
14:44:56
5.0 / 5
4841
تگهای مطلب: استاندارد , تالار , خدمات , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری