برگزاری یك كنسرت در مشهد، این شهر قطب تولید موسیقی زیرزمینی كشور شده است

برگزاری یك كنسرت در مشهد، این شهر قطب تولید موسیقی زیرزمینی كشور شده است كاراموند: «قطعا مشهد مانند همه شهرهای كشور نیاز به موسیقی فاخر دارد و شكی در آن نیست؛ مسئولان هم این مورد را تایید می كنند. در خلال سال ها به این نیاز توجه لازم نشده است و نخستین خروجی این نوع رفتار این بود كه می بینیم در این سال ها مشهد تبدیل به قطب تولید موسیقی زیرزمینی در سطح كشور شده است.»


این ها بخشی از اظهارات سالار مرتضوی است كه سرپرستی یك گروه موسیقی را در مشهد بر عهده دارد؛ این گروه موسیقی با نام «بامداد» اخیرا همراه با حسام الدین سراج ـ خواننده آواز ایرانی ـ به روی صحنه رفته است.
مرتضوی در این باره به ایسنا اظهار داشت: برداشتن قدم اول برای مشهد در جهت روند برگزاری و اجراهای موسیقی ایرانی و فاخر بسیار مهم بود كه خوشبختانه انجام شد. پیشنهادهایی هم برای اجرا در دیگر شهرهای خراسان شده كه امیدوار هستیم بعد از مدتی كه گروه استراحت كرد، در شهرهای دیگر هم اجرا داشته باشیم.
او افزود: بطور قطع مشهد مانند همه شهرهای كشور نیاز به موسیقی فاخر دارد و شكی در آن نیست؛ مسئولان هم این مورد را تایید می كنند. در خلال سال ها به این نیاز توجه لازم نشده است و نخستین خروجی این نوع رفتار این بود كه می بینیم در این سال ها مشهد تبدیل به قطب تولید موسیقی زیرزمینی در سطح كشور شده است.
سرپرست گروه صبح مشهد بیان كرد: به علت برخی بی تدبیری ها یك سری اجراها در مشهد و اطراف مشهد برگزار كردند كه صرفا منفعت طلبی های مالی در آن دیده شده بود و به محتوا و وقاری كه یك سالن موسیقی باید داشته باشد، دقت نشد و حاشیه هایی بوجود آمد.
مرتضوی افزود: در واقع برنامه در محیط های نامناسب برگزار شد، صرفا به علت افزایش صندلی اجراهایی در باشگاه های عروسی، مكان های نامناسب و سالن های ورزشی برگزار گردید و موسیقی ابزاری شده بود كه تهیه كننده پولی را به جیب بزند؛ اكثرا این تهیه كننده ها غیر بومی بودند و این بی تدبیری ها حاشیه هایی را تولید كرد كه این مورد به چالش اجرا در مشهد دامن زد.
این نوازنده دف همینطور اظهار داشت: با مسئولان صحبت شده كه صرفا برای شروع و تا وقتی كه اعتمادسازی صورت گیرد، به هنرمندان بومی اعتماد شود چون كه آن ها فضای مشهد را بهتر می شناسند. در نهایت این اعتماد سازی منجر به این می گردد كه بهترین و فاخرترین اجراهای موسیقی را در سال های پیش رو در مشهد داشته باشیم.
به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، كنسرت حسام الدین سراج و گروه موسیقی صبح مشهد به مدت سه شب (۲۸، ۲۹ و ۳۰ تیرماه) در سالن آمفی تئاتر موسسه «همدم» در حال برگزاری است.1397/04/29
23:20:02
5.0 / 5
4594
تگهای مطلب: تهیه كننده , مد , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری