آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران برگزار می گردد

آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران برگزار می گردد كاراموند: هفتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، با حضور ۴۰۰ نفر از اساتید، مدیران و كارشناسان روابط عمومی برگزار و ۳۰ روابط عمومی سرآمد معرفی خواهند شد.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران در روز ۲۷ تیر ماه سال جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
هوشمند سفیدی، دبیر كل آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران درباره ی جزئیات این مراسم اظهار داشت: این آیین با حضور مسؤولانی از وزارت خانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سیما برگزار می شود.
وی ادامه داد: تعالی و سرآمدی روابط عمومی یك راهبرد پرارزش ارتباطی است كه به حركت، پیشرفت و اعتلای روابط عمومی ها به سمت تعالی و سرآمدی می انجامد.
دبیركل خانه روابط عمومی ایران با اشاره به اینكه به همین منظور از ۱۵ تا ۲۰ تیرماه سال جاری، ممیزی از روابط عمومی ها با بهره گیری از استادان و متخصصان روابط عمومی كشور شروع شده است، افزود: در این راستا هر روابط عمومی بر مبنای ۸۱ شاخص علمی مورد ارزیابی قرار می گیرد و بعد از آن و در قالب "گزارش آسیب"، نقاط ضعف، قوت و راهكارهای اصلاحی هر روابط عمومی به اطلاع روابط عمومی ها خواهد رسید و چهار ماه بعد از آن هم روابط عمومی ها باید گزارش بهبود نقاط ضعف را اعلام كنند.
هوشمند سفیدی همینطور به برگزاری دو كارگاه آموزشی با عناوین «تبیین سرآمدی در روابط عمومی» و «یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر» در این زمینه و در روز ۲۷ تیر ماه اشاره نمود.
او همینطور از انتخاب و معرفی تعدادی از مدیران تعالی گر ارتباطی در این رویداد اطلاع داد.1397/04/19
13:38:05
5.0 / 5
4480
تگهای مطلب: طلا , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری