چین برای کشاورزی آمریکا جایگزینی ندارد

چین برای کشاورزی آمریکا جایگزینی ندارد کاراموند: کشاورزان سویا در ایالات متحده از سیاستگذاران می خواهند که غذا را از جنگ تجاری دور نگه دارند.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، انجمن سویای آمریکا به رویترز اظهار داشت که کشاورزان آمریکایی از سیاستگذاران آمریکایی خواسته اند که موادغذایی را در جنگ تجاری با چین دخالت ندهند، در صورتیکه نگرانی های فزاینده در خصوص این که تنش ها بین دو کشور موجب کاهش تجارت کشاورزی می شود.
ماه گذشته جو بایدن، رییس جمهور ایالات متحده، تعرفه های سنگینی را بر کالاهای چینی اعمال کرد و این نگرانی را ایجاد کرد که می تواند به صادرات کشاورزی ایالات متحده به چین لطمه بیشتری وارد کند و پکن قول داده است که تلافی کند.
ایالات متحده از زمان جنگ تجاری دولت ترامپ، بطور قابل توجهی سهم بازار خودرا در چین از دست داده است، برای اینکه محموله هایی مانند سویا لطمه دیده است.
کشاورزان سویا و غلات آمریکایی در این رویداد گفتند که درحال تعامل با خریداران چینی برای تقویت روابط تجاری هستند.
آدام شیندلر، رهبر تیم مشاوران آسیایی شورای غلات ایالات متحده اظهار داشت: این بازار برای ما غیرقابل جایگزین است و هیچ بازاری مانند بازار چین وجود ندارد، بدین سبب ما اینجا هستیم و می خواهیم مطمئن شویم که مشتریان ما می دانند که ما اینجا خواهیم بود. وی گفت ما می خواهیم شما (چین) بدانید که برای ما مهم هستید، می خواهیم بدانید که کشاورز آمریکایی از شما قدردانی می کند.
ایالات متحده برای صادرات محصولات کشاورزی خود به چین وابسته است اما عرضه ارزان تر از برزیل و آرژانتین، سهم بازار این کشور را محدود کرده است.1403/03/20
09:45:53
5.0 / 5
87
تگهای مطلب: صادرات , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری