مهر خبر می دهد؛

اساسنامه خانه سینما بزودی تغییر می کند

اساسنامه خانه سینما بزودی تغییر می کند به گزارش کاراموند، اساسنامه پیشنهادی خانه سینما با حضور روسای صنوف مورد بررسی قرار می گیرد.به گزارش کاراموند به نقل از مهر، شهریور ماه سال ۱۴۰۱ شانزدهمین هیأت مدیره خانه سینما به ریاست محمدمهدی عسگرپور عرضه شد، هرچند ۴ ماه از این انتخابات می گذرد اما همچنان مدیرعامل جدیدی برای خانه سینما معرفی نشده است. این در شرایطی است که طبق پیگیری های انجام شده، هیأت مدیره خانه سینما همچنان به دنبال یک گزینه مناسب برای این پست کلیدی در سینمای ایران هستند.
البته این نکته را هم باید یادآور شویم که طبق اساسنامه خانه سینما رئیس هیأت مدیره می تواند تا وقتی که مدیرعامل خانه سینما معرفی شود عهده دار وظایف وی در خانه سینما باشد.
نکته قابل توجهی که مدتی است در خانه سینما موردتوجه قرار گرفته، تغییر اساسنامه این نهاد صنفی است. در واقع آخرین اساسنامه ای که هم اکنون توسط هیأت مدیره خانه سینما اجرایی می شود در تاریخ ۱۵ مهرماه سال ۱۳۹۲ در پنجاه و هفت ماده و ۲۹ تبصره به تصویب مجمع عمومی فوق العاده خانه سینما رسید.
و حالا پس از گذشت تقریبا ۱۰ سال از تصویب این اساسنامه، مقرر است تا باردیگر اساسنامه جدیدی برای ادامه کار به تصویب برسد.
برهمین اساس، مقرر است فردا دوشنبه سوم بهمن ماه جلسه ای با حضور رؤسای صنوف خانه سینما برگزار گردد تا اساسنامه پیشنهادی بررسی شود.
در دعوت نامه ای که در اختیار رؤسای صنوف خانه سینما قرار گرفته، آمده است: «روسای محترم صنوف، درصورتیکه آگاه هستید متن اساسنامه پیشنهادی خانه سینما که توسط کارگروه تدوین و اصلاح اساسنامه نوشته شده بود، برای دریافت نظرات به صنوف ارسال شده است و بعد از فرصت یک ماه نظرات بعضی از صنوف دریافت شده است. براین اساس از شما و یا نماینده صنف دعوت می شود در جلسه روز دوشنبه سوم بهمن ماه ساعت ۱۷ در ساختمان خیابان بهار، برای تصمیم گیری در رابطه با اساسنامه پیشنهادی شرکت کنید.»


منبع:

1401/11/02
12:31:38
5.0 / 5
435
تگهای مطلب: ایران , خانه سینما , سینما , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری