نامزدهای جشنواره فیلم عمار معرفی شدند

نامزدهای جشنواره فیلم عمار معرفی شدند به گزارش كاراموند دبیرخانه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار، نامزدهای دریافت جایزه در بخش های مستند، داستانی و پویانمایی این جشنواره را اعلام نمود.


به گزارش كاراموند به نقل از روابط عمومی جشنواره عمار، اسامی كامل نامزدهای دریافت جایزه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار به این شرح است:
بخش فیلم های داستانی:
فیلم كوتاه:
برادری(محسن امانی)
سلفی سلفی(سید مهدی میرغیاثی)
مادر(رضا زهتابچیان)
همكلاسی(مجتبی حیدری)
صداها(محمدحسین امانی)
فیلم نیمه بلند:
سر به راه(امیر داسارگر)
خانه پنجم(رضوانه فتحی)
تك خوان(سید مهدی حسینی)
بعد از ظهر(امیر عباس ربیعی)
لبخند(سید مهدی حسینی)
فیلم بلند:
اشنوگل(هادی حاجتمند، علی سلیمانی)
ساحل امن(كرامت پور شهسواری)
خیال نقش(احمد فیضی)
مستند ـ «مدافعان حرم»:
بابایی(مظفر حسینخانی هزاوه)
رویای خلافت(سید مجتبی خیام الحسینی)
زخم صلیب( محمد صالحی)
غریبه در میقان( امیر پژمان حبیبیان)
فرزند ایران( عارف جعفری چگنی)
نامه ها( سیده آسیه جلالی)
عاشقان ایستاده می میرند(محسن اردستانی)
مستند ـ «ملت قهرمان»
نشانی(اصغر بختیاری)
بابا آب داد(روح الله فخرو)
بر بلندای صخره ها(روح الله قاسمی)
روایت ریحانه(روح الله كاظمی زاده)
فاطمه(معصومه نورمحمدی)
راننده مینی بوس سرخ(سید رضا صافی)
جستجوی مطلق(علی كیوان)
مستند ـ «اقتصاد مقاومتی»
جوهره(داوود شیخ)
بازی در مسكو(محسن قصودی)
كارخانه جهان(مصطفی رمضان خانی)
از صفر تا صد(امیر نصیری)
دشت آدمخوار(مصطفی شبان)
گردون همت(مرتضی مقدس)
حاصل فصل من(امیر نصیری)
برند(مجید میرزایی فراهانی)
تجارت ابدی(محسن نقی زاده)
من می مانم(فاطمه مرزبان)
عالی نسب (مهدی عوض زاده)
مستند ـ «تاریخ معاصر و فتنه»
ارثیه پدری(مهدی نقویان)
طبیب بلاد(محمد علی پور اسد)
نخستین برخورد( حمید رضا حیدری)
آقای دادستان( محسن اسلام زاده)
گیلن باره(داوود مرادیان)
تختگاه هیچكس( مجتبی غفوری)
قائم مقام(سید محمد علی صدری نیا )
میرزا جواد( سعید فرجی)
فوتبال تا پیروزی(محمد حسن یادگاری)
عبور ناممكن(سید مسعود امامی)
مستند ـ «نقد درون گفتمانی»
زمستان یورت(میلاد میرزا باقری)
تلكه(مسعود كارگر)
سوخت ما سوخت(یاسین خوش آمد زهی)
میراث آلبرتا3(حسین شمقدری)
ترخیص(مهدی انصاری)
مظنه(سید رضا حسینی)
فروشنده(علیرضا بوالی)
حراممی خوریم(هادی محمدی نسب)
نفس های آخر(یاسر طالبی)
غیر انتفاعی(داود مبصری)
مستند - «جبهه فرهنگی و سبك زندگی»
درآستانه فصل سرد(فاطمه مرز بان)
فرج الله سلحشور( محمد سعید غدیریان)
امید در برزخ(رضا سورانی)
بار دیگر زندگی( امید مدحج)
زنگ كار(هاشم مسعودی)
ابوذر ها نمی میرند(ناصر نادری)
مستند ـ «بیداری اسلامی- جهانی»
حرمان(حمید عبداله زاده)
با صبر زندگی(وحید فراهانی)
قصر قند( محسن اسلام زاده)
مجاهد غریب(حمید رضا شیخی)
نار و انار( حیدر بنی حمزه)
ابراهیم(حسین احمدی)
مستند ـ «جنگ نرم»
پرزیدنت آكتور سینما(محمدرضا بورونی)
محرمانه كولا( لقمان یدالهی)
تله اسكرین(مصطفی حریری)
روزهای آزادی ـ كنگو(وحید فرجی)

بخش «پویا نمایی»
رقص شمشیر(وحید مباشری)
پل(نوید تنظیفیان)
تحریرهای رود(مهدی محسنی)
ترامپت(رسول آذرگون)
موشك كاغذی(رسول آذرگون)
صفر در سفر(موعود شیخ بهائی)

بخش «موشن گرافی»
خاطرات و مخاطرات(میثم حسینی)
ارتش سایبری(امین كریمی)
رئیس (احسان سنایی راد)
شاه رفت (مرتضی جعفرقلی زنجانی)
تروریست
برگزیدگان این بخش ها 15 دی ماه در اختتامیه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در فرهنگسرای بهمن معرفی و تقدیر می شوند.


 

1396/10/15
19:26:54
5.0 / 5
4247
تگهای مطلب: جشنواره , فرهنگ , فیلم , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموند



برند کاراموند لاکچری