با حكم معاون سیما؛

سلیم غفوری از افق رفت

سلیم غفوری از افق رفت سلیم غفوری از شبکه افق رفت و ضمن دریافت حکم قائم مقام معاون سیما، رئیس کارگروه طراحی و اجرای کنداکتور جامع سیما شد.به گزارش کاراموند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، معاون سیما در حکمی سلیم غفوری را به سمت «قائم مقام معاون سیما و رئیس کارگروه طراحی و اجرای کنداکتور جامع سیما» منصوب نمود.
در حکم محسن برمهانی خطاب به سلیم غفوری آمده است: یکپارچگی و هم افزایی راهبردی، با وجود تکثر شبکه ها، ستاد و بخش های تولیدی، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و تحقق این مهم همواره یکی از وظایف اصلی قائم مقام است.
راه اندازی و مدیریت کارگروه طراحی و اجرای کنداکتور جامع سیما، هماهنگی بین مدیران شبکه ها و نظارت بر حسن اجرای مأموریت ها و وظایف آنها، بخش های تولیدی و مراکز ستادی معاونت، راهبری پروژه های ویژه معاونت، ایجاد، مدیریت و راهبری ستادها، شوراها و کمیته های مناسبتی و دوره ای در جهت تحقق سند تحول سازمان، اداره کمیته انتصابات مدیران و نظارت بر انتصاب در حوزه مدیران ارشد و میانی همچون انتظارات معاون سیما از سلیم غفوری است.
معاون سیما از زحمات و خدمات شایسته دکتر حسین کرمی در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
سلیم غفوری سابقه مدیریت شبکه های افق و مستند را در کارنامه کاری خود دارد.
محسن برمهانی همینطور در حکم دیگری حسین کرمی را به سمت مشاور خود منصوب نمود.
در حکم محسن برمهانی خطاب به کرمی آمده است: نظر به تجربه گران سنگ و سوابق پرارزش جنابعالی به سمت مشاور معاون سیما منصوب می شوید. ان شاالله مجموعه سیما از تجارب و دانش رسانه ای گرانقدر شما در جهت تحقق اهداف رسانه ملی بهره مند گردد.


منبع:

1401/05/12
22:43:01
5.0 / 5
209
تگهای مطلب: اهدا , خدمات , طلا , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری