برخورد با آموزشگاه های آزاد سینمایی فاقد مجوز

برخورد با آموزشگاه های آزاد سینمایی فاقد مجوز برخورد با آموزشگاه های آزاد سینمایی فاقد مجوز در دستور کار اداره مطالعات و دانش سینمایی، سازمان سینمایی کشور قرار گرفته و طبق قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.


به گزارش کاراموند به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، جعفر انصاری فر، مدیر کل مطالعات و دانش سینمایی، سازمان سینمایی کشور درباب سیاست ها و خط مشی های جدید سازمان در آموزشگاه های آزاد سینمایی اظهار داشت: یکی از با اهمیت ترین لطمه های موجود فعالیت آموزشگاه های سینمایی بدون مجوز وزارت ارشاد در سطح تهران و استانها است که با هماهنگی های انجام شده با نهادهای نظارتی و مرجع انتظامی، در صورت شناسایی هر یک از این واحدها اقدام سریع برای معرفی به اداره اماکن ناجا انجام شده و طبق قانون با متخلفان برخورد می شود.
انصاری فر گفت: هم اکنون بیشترین شکایت های مربوط به آموزشگاه های فاقد مجوز است که با همکاری مردمی فرصت تخلف از آنها گرفته خواهد شد. این در حالیست که خانواده ها و علاقمندان به آموزش های سینمایی نیز باید پیش از هر اقدامی بوسیله سایت سازمان سینمایی نسبت به گرفتن مجوز این آموزشگاه ها اطمینان حاصل کرده و در صورت عدم وجود مجوز، گزارش لازم را به نیروی انتظامی یا سازمان عرضه کنند.
مدیر کل مطالعات و دانش سینمایی، سازمان سینمایی کشور عنوان کرد: اقدامات نظارتی از آموزشگاه های دارای مجوز بصورت مستمر در این معاونت انجام می شود و در صورت وصول شکایت به حراست یا دفتر مطالعات بررسی و برخورد سریع با تخلف انجام می شود.
او در آخر اظهار داشت: صدور کارت صلاحیت تدریس استادان و مربیان آموزشگاه و رتبه بندی آموزشگاه های آزاد سینمایی و استاندارد سازی سرفصل دروس دوره های سینمایی، در دستور کار است که پس از تصویب اعلام و اجرا خواهد شد.1401/04/20
19:38:58
5.0 / 5
178
تگهای مطلب: استاندارد , سایت , سینما , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری