در گزارش كاراموند مطرح شد؛

ترخیص بازیگر پیشکسوت از بیمارستان

ترخیص بازیگر پیشکسوت از بیمارستان جمشید جهانزاده بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ضمن اشاره به ترخیص خود از بیمارستان از آخرین وضعیت فعالیت خود در سینما و تلویزیون گفت.جمشید جهانزاده بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که مدتی پیش به سبب عارضه قلبی و ریوی در بیمارستان بستری شده بود، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت سلامتی خود توضیح داد: الان شکر خدا بهتر هستم و از بیمارستان مرخص شده ام.
وی درباره کم کاری خود در سالهای اخیر هم اظهار داشت: بالاخره حجم فعالیت نسبت به گذشت زمان، همیشه تغییراتی خواهد داشت و همه چیز مانند دوران جوانی باقی نمی ماند، هم انتخاب ها دشوارتر می شود و هم شدت و نوع کارها تغییر می کند. در عین حال هر گاه کاری پیشنهاد شده که به آن علاقمند هم بوده ام، آنرا پذیرفته ام. شرایط ما مثل سابق نیست که هول کار کردن داشته باشیم. از آنجا که به اندازه کافی مطرح و شناخته شده ایم، ترجیح می دهیم کارهایی را بپذیریم که آنرا دوست هم داشته باشیم و اگر کاری مورد علاقه ام نباشم آنرا انجام نخواهم داد.
جهانزاده افزود: هم اکنون به اندازه کافی فعالیت دارم، هر چند مانند دوران جوانی نیست که مدام به دنبال هر کاری باشیم اما به اندازه لازم کارهایی را انتخاب می نماییم که حال مان را هم خوش کند. امروز در چنین وضعیتی هستم.
این بازیگر پیشکسوت درباره بازپخش آثار خود از تلویزیون هم اظهار داشت: این اتفاق بالاخره تأثیرگذار است و کمک می نماید تا اگر عده ای برخی کارها را هنوز ندیده اند آنها را ببینند. در مجموع این بازپخش ها اتفاق مطلوب و خوبی است که به آن علاقمند هستم.
وی درباره واکنش های مردم نسبت به نقش های غالباً منفی کارنامه خود هم اظهار داشت: عده ای شاید بازی های را ما را ندیده باشند اما آنها که خاطره ای از نقش های ما دارند غالباً واکنش مثبت و خوبی نسبت به ما نشان می دهند.
جهانزاده درباره احوالپرسی مسئولان سینما و تلویزیون در دوران بیماری هم اظهار داشت: بالاخره شرایط برای همه یکسان نیست. گاهی مدیران بنده نوعی را حسابی تحویل می گیرند اما فرد دیگری را فراموش می کنند، و یا بالعکس. بالاخره این ها مواردی است که همیشه برای همه ما وجود دارد و کمتر در آن استثنایی وجود دارد. مردم اما علاقمند هستند و می خواهند در جریان کارهای هنرمندانی که می شناسند و برنامه هایشان را دنبال می کنند، باشند.

1401/04/19
14:26:16
5.0 / 5
160
تگهای مطلب: بازیگر , سینما , مد , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری