دبیرخانه حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس خواستار شد

قیام و یک دقیقه سکوت به احترام خبرنگار شهید

قیام و یک دقیقه سکوت به احترام خبرنگار شهید به گزارش کاراموند دبیرخانه کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در محکومیت شهادت شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی - مسیحی اطلاعیه ای منتشر نمود.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، در بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی آمده است: شهادت مظلومانه خانم شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی - مسیحی که با تیر مستقیم دژخیمان تروریست و سفاک رژیم صهیونیستی به شهادت رسید را بشدت محکوم و شهادت این خبرنگار شجاع که به مدت ۲۵ سال با حضور خود در صحنه های دفاع ؛ مبارزات مشروع ملت فلسطین ضد اشغالگری را به تصویر کشید؛ به ملت مقتدر و مظلوم فلسطین ؛ جنبش های مقاومت و آزادیخواهان جهان تبریک می گوییم.
دشمن صهیونیستی با شهادت این خبرنگار مسیحی به جهانیان ثابت کرد که از نظر این رژیم فرقی بین مسلمان و مسیحی و سایر پیروان ادیان و مذاهب نیست و این رژیم تحت چتر حمایت آمریکا انسانیت را هدف قرار گرفته است.
امروز ملت های جهان همینطور بار دیگر خاطره آزادگی سردار شهید سلیمانی که شجاعانه و بدون نگاه مذهبی و دینی از همه پیروان ادیان و مذاهب بخصوص مسیحیان در عراق و سوریه در مقابل حملات خونین داعش و تکفیری ها حمایت کرد و به دست تروریسم دولتی آمریکا به شهادت رسید را گرامی خواهند داشت. صهیونیست های خونخوار با شهادت این شیر زن فلسطینی بی دفاع؛ نشان دادند که در حضیض ذلت ؛ خواری ؛ پستی و ددمنشی و سبعیت قرار دارند و با وقاحت هر چه تمام تر اصول و عرف بین المللی و حقوق بشر را زیر پا می گذارند.
این شهادت همینطور پیام جدی به رژیم هایی است که بی پروا قبح سازش و نرمال سازی با دشمن صهیونیستی را زیر پا گذاشتند و باید به ملت قهرمان فلسطین و ملت های خود پاسخ دهند که چرا شریک جرم جنایتکاران صهیونیستی شده اند و هر چه سریعتر پیش از این که ملت ها تصمیم بگیرند باید ننگ این خیانت را از دامن خود پاک کنند.
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی همه مجالس جهان را دعوت می کند شهادت این خبرنگار بی دفاع را محکوم و در اولین نشست پارلمان به احترام این شهید قیام و یک دقیقه سکوت اعلام کنند. از کمیته حقوق بشر سازمان ملل هم درخواست می شود این رژیم نژادپرست را محکوم و از شورای حقوق بشر اخراج کند. همینطور بار دیگر از بین المجالس جهانی هم درخواست می نماییم ؛ در اولین نشست مبحث اخراج این رژیم نژادپرست را در دستور کار خود قرار دهد.
منبع:

1401/02/22
11:35:00
5.0 / 5
108
تگهای مطلب: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری