محمود سالاری مطرح كرد؛

آمادگی معاونت امور هنری برای اجرای طرح هر دانش آموز یک هنر

آمادگی معاونت امور هنری برای اجرای طرح هر دانش آموز یک هنر کاراموند: محمود سالاری معاون امور هنری وزیر ارشاد در نشست مشترک نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش از اعلام آمادگی برای اجرای طرح هر دانش آموز یک هنر آگاهی داد.به گزارش کاراموند به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، نشست مشترک نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش با حضور محمود سالاری معاون امور هنری وزیر ارشاد و محمدمهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه در دفتر معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اجرا شد.
در این جلسه، همکاریهای مشترک ۲ وزارتخانه، تقویت روابط همکاری در توسعه هنرستان های هنرهای زیبای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزایش ظرفیت رشته های هنری و توسعه آموزش های مهارتی و نیز بروز رسانی تفاهم نامه های جدید همکاری بین ۲ وزارتخانه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در این جلسه محمود سالاری معاون امور هنری با اشاره به اولویت مهم آموزش هنر در برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تمرکز بر توسعه هنرستان های هنرهای زیبا و تربیت هنرمندان متعهد، طرح هر دانش آموز یک هنر را پیشنهاد و برای اجرای آن با همکاری وزارت آموزش و پرورش اعلام آمادگی نمود.
همچنین محمد مهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ضمن تاکید بر اهمیت همکاری ها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: همکاریهای ۲ وزارتخانه در حد بسیار مطلوبی است که نمود آن در توسعه هنرستان های هنرهای زیبا، مهارت آموزی حوزه فرهنگ و هنر و طرح ایران مهارت است.
در این دیدار سید مصطفی آذرکیش مدیرکل دفتر فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش وپرورش و علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند.


منبع:

1401/01/30
22:19:16
5.0 / 5
266
تگهای مطلب: فرهنگ , مد , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری