در گزارش كاراموند مطرح شد؛

برنامه معاون هنری جدید ارشاد برای شفافیت مالی و معیشت هنرمندان

برنامه معاون هنری جدید ارشاد برای شفافیت مالی و معیشت هنرمندان کاراموند: محمود سالاری معاون جدید امور هنری وزیر ارشاد توجه به شفافیت مالی و معیشت هنرمندان را جزو اولویت های اصلی خود در این سمت عنوان نمود.محمود سالاری که روز سه شنبه شانزدهم آذر ماه طی حکمی از طرف وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان معاون جدید امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده در نخستین گفتگوی رسانه ای خود به خبرنگار مهر توضیح داد: یکی از مهم ترین مواردی که در دوره ی جدید روی آن توجه و تمرکز ویژه ای خواهیم داشت اول شفاف سازی در زمینه مالی هنر و دوم معیشت هنرمندان عرصه های مختلف است که بطور قطع برای آن برنامه ریزی خواهیم داشت.
وی اضافه کرد: حضرت امام خمینی (ره) پیرامون موضوع بسیار مهم هنر در انقلاب اسلامی ایران فرمایشات بسیار مهم و ارزشمندی دارند که متاسفانه مغفول مانده بدین سبب ما در دوره ی جدید نهایت تلاش و کوشش خودرا انجام خواهیم داد که در زمینه های موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی و دیگر هنرها آن انتظارات مورد نظر امام راحل را اجرائی نماییم.
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری بدون تردید از مهم ترین کارهایی است که بنده در معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روی اجرائی شدن آن تاکید دارم. بدون تردید رهبر معظم انقلاب اسلامی زحمات بسیار فراوانی برای تدوین و تبیین این بیانیه انجام داده اند که همه ما مدیران نظام جمهوری اسلامی ملزم به اجرائی شدن آن در تمامی سطوح هستیم.
سالاری در بخش دیگری از صحبت های خود اشاره کرد: منهای مسائل معیشتی و تکریم هنرمندان تمامی رشته های هنری، برگزاری آبرومندانه جشنواره های هنری فجر یکی دیگر از مهم ترین برنامه هایی است که باید روی آن برنامه ریزی دقیق و اجرائی داشته باشیم تا این رویدادها به بهترین شکل ممکن میزبان مخاطبان و هنرمندان عزیز کشورمان باشد.
وی در بخش پایانی صحبت های خود درباره شرایط این سالهای موسیقی ایران و برنامه های معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دراین زمینه اظهار داشت: ارتقای سطح موسیقی ایرانی از وضعیت فعلی به جایگاهی که در شأن و شخصیت این هنر است یکی از مهم ترین وظایفی است که ما باید در این عرصه انجام دهیم. به هر حال همه بزرگان موسیقی می دانند که وضعیت فعلی موسیقی راضی کننده نیست بدین سبب باید تدبیری اندیشیده شود که با همراهی هنرمندان شریف موسیقی ایران و دوستان رسانه ای این وظیفه مهم اجرائی شود.


منبع:

1400/09/17
10:09:05
5.0 / 5
412
تگهای مطلب: جشن , جشنواره , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری