دانشجویان سینمای دانشگاه سوره فیلم می سازند

دانشجویان سینمای دانشگاه سوره فیلم می سازند به گزارش کاراموند پیرو تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه سوره و پلتفورم آموزشی و پژوهشی «سینِماک»، دانشجویان رشته سینما در این دانشگاه می توانند فیلمنامه های خویش را به فیلم تبدیل کنند.


به گزارش کاراموند به نقل از روابط عمومی پلتفورم آموزشی و پژوهشی «سینِماک»، همزمان با روز ملی سینما، تفاهم نامه همکاری با هدف کارآفرینی و توانمندسازی دانشجویان سینما میان دانشگاه سوره و پلتفورم آموزشی و پژوهشی «سینِماک» منعقد شد.
بر طبق این تفاهم نامه دانشجویان رشته سینما در دانشگاه سوره در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بعنوان پایانامه می توانند فیلم تولید کنند.
در همین راستا پلتفورم آموزشی و پژوهشی «سینماک» در همکاری با دانشگاه سوره تولید 10 فیلم، 9 دقیقه ای را به عهده گرفته است. تامین تجهیزات فنی در مرحله فیلمبرداری برعهده سینماک بوده و دانشجویان می توانند برای پس تولید از امکانات دانشگاه سوره استفاده کنند.
زمان ارائه فیلمنامه اولیه 20 آذرماه خواهد بود و بعد از بررسی، پاسخ اولیه فیلمنامه های منتخب و تعیین استاد راهنما 30 آذرماه اعلام می شود.
دانشجویانی که فیلمنامه های اولیه آنها انتخاب شده است تا 15 دی ماه، فرصت تکمیل فیلمنامه های خودرا دارند و فیلمبرداری از تاریخ 20 دی ماه شروع و در تاریخ 15 بهمن ماه تمام می شود.
دانشجویان منتخب برای ساخت فیلم های خود، تنها 2 روز زیرنظر استاد راهنما فرصت فیلمبرداری دارند و بعد از آن در تاریخ 30 بهمن ماه باید نسخه نهایی پایانامه های خودرا عرضه کنند.
لازم به توضیح است آثار تولید شده بوسیله پلتفورم «سینِماک» نمایش داده خواهد شد.1400/09/14
12:35:33
5.0 / 5
444
تگهای مطلب: دانشگاه , سینما , فیلم , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری