توضیحات مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره نشست خانواده های شهدای ترور

توضیحات مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره نشست خانواده های شهدای ترور کاراموند: مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران توضیحاتی درباره دلیلهای لغو نشست رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده های معظم شهدای هسته ای و ترور ارائه داد.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، سعید حقیقی با اعلان اینکه دکتر قاضی زاده هاشمی در برنامه های مختلفی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار و گفت و گو می کند، اضافه کرد: رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مدت کوتاه مسئولیت طی 4 سفر استانی به دیدار ایثارگران رفته اند علاوه بر این همچون این هفته عصر روز پنجشنبه جهت دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران بصورت حضوری در منازل این عزیزان حضور می یابد.
مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه کرد: نشست های دکتر قاضی زاده هاشمی با تشکل های ایثارگری نیز برگزار می گردد که آخرین دیدار چهارشنبه هفته جاری انجام شد ضمن این که دیدارهای ویدئو کنفرانسی ایشان با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بمنظور بررسی و حل مشکلات این عزیزان در حال انجام می باشد.
حقیقی در مورد دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده های شهدای هسته ای و ترور نیز اظهار داشت: این دیدار برای روز پنجشنبه گذشته برنامه ریزی شده بود و در زمان مقرر با خانواده شهید گرانقدر شهریاری از شهدای هسته ای انجام شد البته به جهت برنامه ریزی انجام شده برای حضور دکتر قاضی زاده هاشمی در منازل خانواده معظم شهدا و ایثارگران همچون شهید اندرزگو و فشردگی برنامه ها امکان جابجایی زمان دیدار برخی خانواده های عزیز شهدای ترور و هسته ای که در زمان مقرر در محل دیدار حاضر نشدند فراهم نشد و این دیدار به زمان دیگری موکول شد.
مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن عذرخواهی از این خانواده های عزیز اشاره کرد: تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران نه فقط برای کارکنان بنیاد بلکه برای آحاد ملت شهیدپرور ایران اسلامی وظیفه ای فراموش نشدنی است. این عزیزان با صبر و ایثار خویش عزت، آرامش و افتخار میهن اسلامی را به ارمغان آوردند و لازم است بار دیگر تاکید کنم عدم برگزاری این جلسه تنها به سبب عدم امکان تعویق آن به جهت برنامه دیدارهای بعدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده است.
وی با اعلان اینکه حضور ایثارگران و خانواده آنها در بنیاد شهید و امور ایثارگران موجب افتخار است، اظهار داشت: مسئولان بنیاد از دیدار این عزیزان انرژی و معنویت زیادی دریافت می کنند و بنیاد شهید و امور ایثارگران خانه تمام خانواده های معظم شهدا، جانبازان گرامی و آزادگان سرافراز است و درهای آن همیشه بر روی این عزیزان گشوده بوده و خواهد بود.
حقیقی در آخر اشاره کرد: اخبار در رابطه با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بوسیله پایگاه اطلاع رسانی ایثار و رسانه های رسمی کشور قابل دسترسی است و جامعه معزز ایثارگری و عموم ملت شهیدپرور ایران در جریان برنامه های گوناگون بنیاد شهید و امور ایثارگران در دوره ی جدید قرار خواهند گرفت.
/منبع:

1400/08/28
22:34:18
5.0 / 5
1081
تگهای مطلب: جشن , سفر , طلا , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری