رئیس سازمان سینمایی خبر داد؛

کمک هزینه به سینماهای فعال اختصاص داده می شود

کمک هزینه به سینماهای فعال اختصاص داده می شود به گزارش کاراموند رئیس سازمان سینمایی از حمایت و کمک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سالن های سینمایی فعال اطلاع داد.


به گزارش کاراموند به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی با اشاره به اینکه سالن های سینماها از مهم ترین مراکز تفریحی و فرهنگی خانواده است، اظهار داشت: به دنبال درخواست سینماداران و بررسی صدمه های ناشی از کرونا در جلسه ای که شب گذشته یکشنبه ۲۳ آبان با محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره بررسی مشکلات حوزه سینماداری داشتیم موافقت شد تا به سینماهایی که فعالیت مستمر دارند کمک گردد.
وی افزود: خوشبختانه طی هفته های اخیر سالن های سینما از رونق خوبی برخوردار شدند و استقبال خوبی از جانب مردم و خانواده ها صورت گرفته است. این تصمیم هم در جهت تشویق بیشتر و رونق سالن های سینما و کمک به سالن های کم توان گرفته شده که مشروط به استمرار فعالیت آن هاست.
رئیس سازمان سینمایی با اشاره به اینکه فعالیت این مراکز نیاز است مستمر و بی وقفه باشد افزود: مدیران سینماها از استقبال مردم از فیلمها راضی هستند و این اتفاق پویشی را در جامعه رقم زده است. از همکاران سینمایی می خواهیم که به فعالیت خود همراه با اجرای پروتکلهای بهداشتی ادامه دهند و از زحماتشان سپاسگزاریم.
به گفته وی، برخی سینماها به علت درآمد پایین و ناتوانی توانایی در تأمین هزینه ها و... با مشکلاتی مواجهند که این کمک اندک برای آنها پیشبینی شده است.
رئیس سازمان سینمایی افزود: سینماها بعنوان سرگرمی فرهنگی مهم خانواده ها باید در جذب مخاطب تلاش کنند. تلاش نماییم نمایش فیلمها در سینماها متنوع باشد و مخاطب بر مبنای علاقمندی های خود فیلمها را انتخاب نماید. برنامه ریزی نماییم تا پاسخگوی همه سلایق و علایق مخاطبان باشیم.
خزاعی در انتها اظهار داشت: باید تلاش نماییم حضور خانواده ها در سالن های سینما مستمر و پررنگ تر از قبل شود.

1400/08/24
23:32:03
5.0 / 5
382
تگهای مطلب: تفریح , سینما , فرهنگ , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری