با اجرای كامران تفتی؛

آغاز رقابت در دست فرمون

آغاز رقابت در دست فرمون فصل سوم مسابقه بزرگ دست فرمون به صورت رسمی کلید خورد و مقرر است بزودی روانه آنتن شبکه نسیم شود.به گزارش کاراموند به نقل از روابط عمومی برنامه، مسابقه «دست فرمون» به تهیه کنندگی محمود محمودی و اجرای کامران تفتی ضبط خویش را شروع کرده و هم اکنون مشغول برگزاری و ضبط مسابقات گروه های امدادی شرکت کنندگان استانهای مختلف کشور است.
ضبط این مسابقه پیش از این قرار بود ابتدای تابستان شروع شود اما به علت شیوع کرونا و حفظ ایمنی عوامل و شرکت کنندگان مسابقه، به تعویق افتاد.
فصل جدید «دست فرمون» مقرر است به طور گسترده تری نسبت به ۲ فصل پیشین خود مقابل دوربین رود و شامل ۲ بخش اصلی مسابقات گروه های امدادی و باشگاه اتومبیلرانی «دست فرمون» می شود.
بخش امدادی این مسابقه که اتفاقی نو در «دست فرمون» به حساب می آید شامل ۳۰ تیم از استانهای مختلف کشور است که به این مسابقه معرفی شده اند تا سرعت عمل و مهارت های خویش را مورد آزمایش قرار دهند.
باشگاه اتومبیلرانی «دست فرمون» هم شامل چهار گروه است که مربیان مسابقه بعد از اردوهای ۱۰ روزه خود در شهرهای ارومیه، شیراز، کرمانشاه و تهران بهترین راننده های گروه خویش را از میان ۲۰ شرکت کننده برگزیده اند و حالا مقرر است در پیست «دست فرمون» شاهد رقابت آنها باشند.
محسن جعفری، شروین یگانه، فرهاد مطلبی و یلدا مرادی مربیان فصل سوم باشگاه اتومبیلرانی «دست فرمون» هستند.
فصل نخست این مسابقه اتومبیلرانی سال ۹۸ و فصل دوم آن شهریور ۹۹ با اجرای کامران تفتی از شبکه نسیم پخش گردید.
فصل سوم مسابقه بزرگ «دست فرمون» هم اکنون هم زمان با ضبط مراحل فنی آماده سازی مسابقات خویش را آغاز کرده و مقرر است بزودی روانه آنتن شبکه نسیم شود.


منبع:

1400/07/02
12:23:59
5.0 / 5
367
تگهای مطلب: شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری