در گزارش كاراموند مطرح شد؛

از سرگیری اجراهای تئاتر شهر با تن ها همزمان با هفته دفاع مقدس

از سرگیری اجراهای تئاتر شهر با تن ها همزمان با هفته دفاع مقدس کاراموند: مدیر مجموعه تئاتر شهر اعلام نمود این مجموعه تئاتری کارهای خودرا با رفع تعطیلی های کرونائی از 31 شهریور و به مناسبت هفته دفاع مقدس با اجرای نمایش تن ها از سر می گیرد.ابراهیم گله دارزاده مدیر مجموعه تئاتر شهر درباره وضعیت اجراهای این مجموعه تئاتری باتوجه به اختتام تعطیلی های کرونائی اخیر و خروج تهران از وضعیت قرمز، به خبرنگار مهر اظهار داشت: مجموعه تئاتر شهر فعالیت خودرا از روز ۳۱ شهریور و به مناسبت هفته دفاع مقدس با اجرای نمایش «تن ها» به کارگردانی علیرضا معروفی که از آثار برگزیده جشنواره تئاتر مقاومت است، شروع می کند.
وی تصریح کرد: بنا بر این بود که همزمان با هفته دفاع مقدس رپرتوآری از آثار دفاع مقدس در مجموعه تئاتر شهر اجرا شود که باتوجه به تعطیلی نسبتاً طولانی اخیر کرونائی گروه ها نتوانستند خود برای اجرا در این ایام آماده کنند. طبق برنامه ریزی هایی که داریم امکان اجرا در تئاتر شهر برای این آثار فراهم خواهد شد تا در فرصت مناسب در جدول اجراهای مجموعه قرار بگیرند.

گله دارزاده با اعلان اینکه خوشبختانه باتوجه به تسریع واکسیناسیون امید و اعتماد مخاطبان بالا رفته، تاکید کرد: امیدوار هستم ثبات در اجراهای تئاتری ادامه پیدا کند و بدون تعطیلی نمایش ها بصورت مدوام اجرا داشته باشند.

مدیر مجموعه تئاتر شهر در انتهای سخنان خود درباره دیگر اجراهای این مجموعه، اظهار داشت: به سبب این که تعطیلی های اخیر کرونائی طولانی شد گروه هایی که درحال تمرین بودند با مشکلات مختلفی همچون حضور بازیگران در پروژه های تصویری مواجه گشتند و به این علت خواهان تغییر و جابجایی در نوبت اجرا هستند. درحال رایزنی هستیم و بسته به آمادگی گروه ها دیگر نمایش های مجموعه نیز معرفی می گردند.


منبع:

1400/06/29
13:52:18
5.0 / 5
212
تگهای مطلب: بازیگر , جشن , جشنواره , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری