نمایشگاه عکس ناظر و منظور

نمایشگاه عکس ناظر و منظور به گزارش کاراموند نمایشگاه عکس ناظر و منظور شامل مجموعه تصاویر هدا زابلی نژاد به کیوریتوری پژمان دادخواه ۲۵ شهریورماه در مؤسسه فرهنگی هنری پژوهشی صبا افتتاح می شود.به گزارش کاراموند به نقل از روابط عمومی نمایشگاه، «ناظر و منظور» عنوان نمایشگاه عکسی است که در نگارخانه محمود فرشچیان مؤسسه فرهنگی هنری پژوهشی صبا پنجشنبه ۲۵ شهریورماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ افتتاح می شود. این نمایشگاه شامل مجموعه تصاویر هدا زابلی نژاد به کیوریتوری پژمان دادخواه است.
در استیتمنت نمایشگاه به قلم پژمان دادخواه آمده است: «در مجموعه پیش رو هنرمند عکاس تلاش دارد تا با نگاهی باردیگر به مرزهای ما بین فتوژورنالیسم و عکاسی هنری و با تلاشی آگاهانه از برخی قواعد عکاسانه خارج شده و نگاه شخصی اش را عرضه نماید. عکاس، لحظه های ناب و آنی را با دید هنری و کادربندیِ متفاوت و غیرمتعارف حول مسئله ذهنی اش ثبت و عرضه کرده است. این مجموعه که بیشتر کنکاشی در باب فعل مشاهده است، بیان کننده موقعیت هایی است که در آن بازدیدکنندگان نمایشگاه در رویارویی با اثر هنری و تماشاگران یک کارناوال شهری در رویارویی با یک رویداد فرهنگی بعنوان ناظر و مشاهده گر فعال حضور داشته و در عین حال همزمان بخشی از آن فضا شده و به منظورِ ناظری دیگر، یعنی عکاس تبدیل می شوند. ازاین رو تلاش عکاس در ناظر و منظور، بر ثبت آنی و لحظه ای موقعیت و واکنش دیداری ناظرین و همینطور تغییر موقعیتشان بعنوان منظور و مشاهده شونده است.»
علاقه مندان می توانند جهت بازدید تا تاریخ ۱ مهرماه ساعت ۱۰ تا ۱۸ به استثنا روز جمعه به خیابان ولیعصر (عج)، خیابان طالقانی، خیابان برادران مظفر، پلاک ۱۲۵ رجوع کنند.


منبع:

1400/06/24
20:48:35
5.0 / 5
282
تگهای مطلب: جشن , فرهنگ , مد , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری