با حضور مسئولان كشوری؛

آغاز ساخت دو سریال سوجان و ابر می بارد در گیلان

آغاز ساخت دو سریال سوجان و ابر می بارد در گیلان کاراموند: ساخت دو سریال سوجان و ابر می بارد با حضور رییس سازمان صدا و سیما در گیلان آغاز شد.به گزارش کاراموند به نقل از مهر، قبل از ظهر پنج شنبه با حضور عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صدا و سیما و محمد باقر نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ساخت دو سریال «سوجان» و «ابر می بارد» با حضور رییس سازمان صدا و سیما در گیلان آغاز شد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به ساخت این سریال ۳۰۰ قسمتی «سوجان»، اظهار نمود: ساخت این سریال توسط یکی از مراکز استان نشان دهنده ظرفیت و توانمندی مراکز استانی است.
محمد باقر باقرزاده در ادامه با اشاره به این که «سوجان» در چند فصل ساخته خواهد شد، اضافه کرد: فصل نخست این سریال در ۶۳ قسمت و به نویسندگی فریدون حسن پور، تهیه کنندگی مهدی کریمی و کارگردانی حسین تبریزی است.
وی همین طور به موضوع و محوریت این سریال اشاره و با اعلان اینکه در این سریال به مقام زن ایرانی و اهمیت خانواده توجه شده است، اظهار داشت: اعتبار حدود ۲۰۰ میلیاردریالی برای فصل نخست این سریال تخصیص یافته است.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان افزود: ۵۰ درصد آن از منابع استانی و ۵۰ درصد از منابع متمرکز سازمان صدا و سیما تامین می شود.
وی با اشاره به این که ساخت سریال «ابر می بارد» نیز در استان گیلان آغاز شد، اظهار داشت: موضوع این سریال نیز درباره ویروس کرونا است و در ۱۸ قسمت به نویسندگی مهدی بهپور و تهیه کنندگی و کارگردانی محمدرضا معینی ایجاد می شود.
باقرزاده اضافه کرد: برای ساخت سریال «ابر می بارد» ۳۰ میلیاردریال اعتبار از منابع استانی اختصاص یافته است.


منبع:

1400/05/01
11:09:03
5.0 / 5
568
تگهای مطلب: سریال , مد , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری