جشنواره كن تحت تاثیر كرونا

جشنواره كن تحت تاثیر كرونا کاراموند: از میان حاضران در هفتاد و چهارمین جشنواره کن، بطور متوسط روزانه تست کووید سه نفر مثبت اعلام می شود.


به گزارش کاراموند به نقل از ددلاین، از میان هزاران نفری که هر روز در جشنواره کن تست کرونا می دهند بطور متوسط تست سه نفر مثبت اعلام می شود که حداقل یکی از این افراد از نیروهای امنیتی جشنواره هستند.
جشنواره فیلم کن که سال قبل به سبب شیوع ویروس کرونا کنسل شد سرانجام از چند روز پیش دوره جدید خودرا در جنوب فرانسه با تمهیدات ویژه برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا آغاز نموده است و مهمانان واکسینه نشده برای دسترسی به اغلب بخش ها همچون کاخ اصلی جشنواره باید تست منفی کرونا عرضه کنند که حداکثر در ۴۸ ساعت گذشته انجام شده باشد.
الزام به انجام تست کرونا مربوط به میهمانان جشنواره کن خارج از اتحادیه اروپا شامل بریتانیا و آمریکا می شود اما ظاهرا با مثبت شدن تست کرونای برخی افراد به طور روزانه و همه حاضران تست گرفته می شود.
برمبنای قوانین دولت فرانسه چنانچه تست فردی مثبت شود، باید ۱۰ روز را در قرنطینه سپری کند.
عکس ها و ویدیو های انتشار یافته از جشنواره کن نشان می داد تعداد زیادی از شرکت کنندگان از ماسک استفاده نمی کنند و بنا بر این «تیزی فرمو» مدیر جشنواره بار دیگر تاکید کرده که همه باید در هنگام تماشای فیلم از ماسک استفاده کنند.
از طرف دیگر تصاویری از «پیر لسکیور» رییس جشنواره کن انتشار یافته که درحال روبوسی با تعدادی از میهمانان جشنواره و عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی است و «آدام درایور» بازیگر فیلم «آنت» که در افتتاحیه کن به معرض نمایش گذاشته شد بعد از اختتام نمایش فیلم و در حین تشویق ایستاده حضار در سالن لومیر، ماسک خودرا بر داشت و همراه با «لئوس کارکس» کارگردان فیلم در حرکتی عجیب سیگار کشیدند.منبع:

1400/04/20
00:00:06
5.0 / 5
375
تگهای مطلب: بازیگر , جشن , جشنواره , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری