در تازه ترین مجمع عمومی؛

عملكرد مالی انجمن موسیقی ایران مورد تایید قرار گرفت

عملكرد مالی انجمن موسیقی ایران مورد تایید قرار گرفت به گزارش کاراموند مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران با حضور معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه سی و یکم خرداد ماه سالجاری برگزار گردید.به گزارش کاراموند به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران با حضور سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی، اعضای هیأت امنا، مدیرعامل، بازرس قانونی، اعضای کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری و حسابرس مستقل دوشنبه ۳۱ خردادماه برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه علی نیکنام انزابی مدیر عامل انجمن گزارشی از عملکرد انجمن بر مبنای استانداردهای حسابرسی و فعالیتهای انجمن در سال ۱۳۹۹ همچون تولید آلبوم های موسیقی، فعالیتهای پژوهشی، کمک به شعب استانی انجمن ها، پشتیبانی از ارکسترها، جشنواره های فجر، نواحی و جوان ارائه نمود.
حسابرس مستقل انجمن موسیقی ایران هم ضمن قرائت گزارش منتهی به اسفند سال ۱۳۹۹، عملکرد انجمن موسیقی ایران را مقبول خواند. بازرس انجمن هم ضمن تایید عملکرد انجمن، مقبول شدن عملکرد را کاری مهم و شایسته قدردانی خواند و از کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری و مدیران انجمن قدردانی کرد.
اعضای هیات امنا هم از معاونت هنری برای ایجاد اتساق و انضباط مالی در موسسات و انجمن ها تشکر و نظرات خویش را برای پیشرفت و توسعه انجمن مطرح نمودند.
بنا به اعلام روابط عمومی معاونت هنری وزارت ارشاد، مجمع عمومی موسسات و انجمن های در رابطه با معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور انسجام و انضباط اداری و مالی بیشتر از سال ۱۳۹۷ به صورت مداوم و منظم و با رعایت کلیه قواعد و استانداردهای قانونی برگزار می گردد و تکالیف قانونی هر موسسه هم توسط کمیته حسابرسی تا حصول نتیجه پی گیری خواهد شد.


منبع:

1400/03/31
22:59:26
5.0 / 5
550
تگهای مطلب: استاندارد , جشن , جشنواره , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری