جوانانی كه در كوران انتخابات روی صحنه رفتند

جوانانی كه در كوران انتخابات روی صحنه رفتند کاراموند: در روزهایی که انتخابات ریاست جمهوری توجه خیلی از مردم را به خود جلب کرده، برخی از گروه های جوان تئاتری نمایش های خودرا روی صحنه می برند تا چراغ تئاتر در دوران سخت کرونا همچنان روشن بماند.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، مجموعه تئاتر شهر در روزهای آخر بهاری میزبان دو اثر نمایشی است.
نمایش «مِرفی» به کارگردانی نگین ضیایی ساعت ۱۸: ۴۵ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار سایه این مجموعه روی صحنه می رود.
نمایش «کنسرت مرگ گرم» به کارگردانی محمدرضا عطایی فر نیز ساعت ۱۸ به مدت زمان ۱۲۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان اجرای خودرا در تالار قشقایی ادامه می دهد.
در تالار چهارسو تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به کارگردانی میثم یوسفی تا روز دوشنبه ۳۱ خرداد، ساعت ۱۹، مدت زمان ۴۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه می رود.
تماشاخانه «سنگلج » نیز این روزهای میزبان نمایش «خانواده آقای هاشمی» نوشته و کار علی هاشمی است. این نمایش کمدی که بتازگی اجرای خودرا در این تماشاخانه قدیمی شروع کرده، هر روز راس ساعت ۱۹: ۱۵ به صحنه می رود.
«هار» عنوان نمایشی است به کارگردانی حسین پوریانی فر که این روزها با استقبال تماشاگران در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر رو به رو شده است. این اثر نمایشی که اجرای آن بتازگی تمدید شده، هر روز ساعت ۱۸ و به مدت زمان یک ساعت روی صحنه می رود.
در همین سالن نمایش «سگک» به کارگردانی رضا بهرامی هم ساعت ۲۰ روی صحنه می رود.
تالار استاد ناظرزاده کرمانی نیز در نخستین روزهای تابستان پذیرای نمایش «اسطرلاب» به کارگردانی صدار صباحی خواهد بود که ساعت ۲۰ و به مدت زمان ۷۰ دقیقه اجرا می شود.
«پس از برخورد جسم سخت به سر» عنوان نمایشی است به کارگردانی سجاد داغستانی که هر روز ساعت ۲۰ به مدت زمان یک ساعت در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه می رود.
تالار کوچک مرکز تئاتر مولوی هم میزبان نمایش «قوی تر» به کارگردانی محسن حاج نوروزی است که هر روز ساعت ۱۹ روی صحنه می رود.
تالار هنر این روزها میزبان نمایش «تراژدی زمین و دلقک ها» به کارگردانی جمال رنجبرزاده است که هر روز ساعت ۱۸ و سی و به مدت زمان ۵۰ دقیقه اجرا دارد.
در تالار محراب نمایش «بابا کرم» به کارگردانی وحید شاهینی روی صحنه می رود. این نمایش ساعت ۱۹ و به مدت زمان ۱۰۰ دقیقه اجرا می شود.
«بازی های کشتار همگانی» به کارگردانی بهروز سروعلیشاهی نمایش تازه ای است که از اول تیرماه اجرای خودرا در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد شروع می کند.
این سالن تا ۳۱ خرداد میزبان نمایش «نفس کشیدن» به کارگردانی سپهر حیدری نژاد است که هر شب راس ساعت ۲۰ و به مدت ۴۵ دقیقه اجرا می شود.
«پنج ثانیه برف» دیگر نمایشی است که در همین سالن روی صحنه است. این نمایش به کارگردانی فاطمه زمانی راس ساعت ۱۸ و به مدت ۷۵ دقیقه روی صحنه می رود.
نمایش کنسرت مرگ گرم«خاک سفید» به کارگردانی محمود احدی نیا نمایش تازه ای است که اجرای خودرا در سالن گلایل «شهرزاد» شروع می کند. این نمایش به کارگردانی محمدرضا هلال زاده راس ساعت ۱۹ و سی دقیقه و به مدت ۷۰ دقیقه روی صحنه می رود.
در همین سالن نمایش «بالاخره این زندگی مال کیه» به کارگردانی سعید حشمتی راس ساعت ۱۹ و سی دقیقه و به مدت یک ساعت و نیم روی صحنه است.
تماشاخانه «سپند» نیز تا روز ۶ تیر ماه پذیرای نمایش «او زیباست» به کارگردانی پوریا گلستانی است. این اثر نمایشی هر روز ساعت ۱۹ و به مدت ۵۵ دقیقه اجرا می شود.
«ننه دلاور» عنوان نمایش است به کارگردانی سید حمیدرضا حسینی که این روزها در تماشاخانه «دیوار چهارم» روی صحنه است. ساعت اجرای این نمایش ۱۹ و مدت زمان آن یک ساعت و ۱۵ دقیقه است.
تماشاخانه مهرگان هم در اولین روزهای تابستان میزبان نمایش «ملکه های فرانسه» به کارگردانی زهرا کتیرایی است که هر روز راس ساعت ۲۰ و سی دقیقه و به مدت زمان یک ساعت روی صحنه می رود.
در همین تماشاخانه نمایش دیگری با عنوان «توحش» به کارگردانی حسن اناری روی صحنه است. ساعت اجرای این نمایش ۱۹ و مدت زمان اجرای آن یک ساعت است.
نمایش «مردگان» به کارگردانی امیرحسین انصاری هم ساعت ۱۹ در سالن شماره یک مهرگان روی صحنه می رود.
در کنار این نمایش اثر دیگری با نام «شمعدانی ها» به کارگردانی مهدی رضایی ساعت ۲۰ و سی دقیقه اجرا دارد.
در تماشاخانه استاد مشایخی هم نمایش «بلافیگورا» به کارگردانی شاهین چگینی روی صحنه است. این نمایش ساعت ۱۹ روی صحنه می رود.
«هیپنوتیزم» عنوان نمایشی است به کارگردانی هیلا رضاییان که هر روز ساعت ۱۹ و سی دقیقه در تماشاخانه «اهورا» اجرا دارد.
در همین سالن نمایش دیگری با نام «تیرکمون شاه» به کارگردانی علی درزی روی صحنه می رود که ساعت اجرای آن ۱۷ است.

منبع:

1400/03/29
12:09:38
5.0 / 5
604
تگهای مطلب: برند , تالار , زندگی , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری