اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸

اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸ کاراموند: معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه 23 خرداد در دیدار صمیمی با برخی از جانبازان، موضوع پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح نمود.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، مهندس سعید اوحدی در دیداری که ۹۰ دقیقه به طول انجامید توضیحاتی درباب وضعیت بودجه ایثارگران در قانون بودجه سال ۱۴۰۰، اقدامات و حمایت های دولت خصوصاً سازمان برنامه و بودجه و پشتیبانی مجلس یازدهم از بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع این جانبازان اعلام نمود: درباب معوقات ماده ۳۸، احکام جانبازان بزرگوار تحت پوشش باید توسط ستاد کل نیروهای مسلح صادر می شد که این احکام هفته گذشته، از طرف ستاد کل نیروهای مسلح در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفت.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ضرورت تنظیم و تلفیق این احکام و حجم آنها، تاکید کرد: حداکثر تا اختتام مردادماه معوقات ماده ۳۸ به عزیزانی که مشمول این ماده قرار گرفته اند پرداخت خواهد شد.
در ادامه این جلسه صمیمی، جانبازان سؤالاتی در مورد بند (ز) تبصره ۷ قانون بودجه ۱۴۰۰، موضوع واگذاری خودرو بصورت اقساطی، تسهیلات مسکن و ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و همین طور حق پرستاری مطرح نمودند که رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران توضیحات و پاسخ های لازم را به این عزیزان ارائه کرد.
گفتنی است، بامداد امروز برخی از جانبازان گرانقدری که تحت پوشش ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران قرار گرفته اند، بمنظور اطلاع از چگونگی پرداخت معوقات خود در ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع و خواهان دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بودند که مهندس اوحدی بمحض اطلاع از حضور جانبازان و اختتام همایش سراسری تجلیل از دختران شاهد و ایثارگر، با این عزیزان دیدار و گفت و گو کرد.
جانبازان حاضر در این جلسه ضمن ابراز محبت و تشکر از رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، پشتیبانی خودرا از سیاست ها و رویکرد جهادی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام نمودند.
منبع:

1400/03/23
22:34:34
5.0 / 5
596
تگهای مطلب: خدمات , طلا , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری