رهبر شیعیان بحرین

قرنطینه بیماران خارجی كرونا در بحرین جان مردم را به خطر می اندازد

قرنطینه بیماران خارجی كرونا در بحرین جان مردم را به خطر می اندازد به گزارش کاراموند قم رهبر شیعیان بحرین با صدور اطلاعیه ای به انتخاب این کشور برای محل قرنطینه مسافران خارجی واکنش نشان داد و اظهار داشت: این مساله جان ملت بحرین را به خطر می اندازد.


در بیانیه آیت الله شیخ عیسی قاسم آمده است: این که مسافرانی که از کشورهای حاشیه خلیج فارس عبور می کنند و احتمال مبتلاشدن به کرونا در آنها وجود دارد، در کشور بحرین قرنطینه شوند، یک مساله خطرناکی است و دولت نمی تواند خطر این مساله برای ملت در کشوری با این مساحت بسیار کوچک را نادیده بگیرد.
بیانیه حاکی است: مسافران گذرا بیشترشان از هند و کشورهایی است که بیشترین مبتلا به کرونا را دارا می باشد و ویروس آن جهش یافته تر و کشنده تر است و این مساله وضعیت را بسیار خطرناکتر می کند.
رهبر نهضت اسلامی بحرین یادآور شده است: قرنطینه در هتل هایی که گردشگران سکونت دارند و در خانه هایی که افراد قرنطینه شده دستور العمل ها را کامل رعایت نمی کنند، انجام می گیرد.
بیانیه می افزاید: انتخاب بحرین بعنوان محل قرنطینه یعنی زندگی ملت ما برمبنای تصمیم رسمی بعنوان کالایی قلمداد می شود که سود مالی حاصل از آن به جیب ثروتمندان می رود یعنی این که ملت ما در نظر نظام های منطقه و ملت های آن بی ارزش و مسخره هستند.
در ادامه تاکید شده است: این مبادرت به مدلول قربانی کردن جان های بی گناه است و این یک حقیقت آشکاری است که اگر آزادی و عدالتی باشد، باید این اقدام محکوم و بانیان آن مجازات قانونی شوند.
بیانیه حاکی است: اما درباب تجمعات خانگی در این شرایط؛ با این تجمعات به دست خود، خودتان یا دوستان و نزدیکانتان را به کام مرگ نفرستید، اینطور نباشد که ساعت دورهمی شما سبب اندوه و پشیمانی طولانی شود.
در خاتمه آمده است: همگی باید تمامی راه های پیشگیری را رعایت کرده و از عمق دل برای گشایش دعا کنند، صدقه بدهند و دست از گناه بردارند، در غیر این صورت چگونه کسی که مرتکب گناه می شود، به خداوند امید دارد؟
منبع:

1400/03/01
21:14:46
5.0 / 5
309
تگهای مطلب: زندگی , مد , هتل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری