محمدامین همدانی با مهر مطرح كرد؛

اكران پسر دلفینی از خارج آغازمی شود

اكران پسر دلفینی از خارج آغازمی شود به گزارش کاراموند تهیه کننده انیمیشن سینمایی پسر دلفینی ضمن اشاره به آماده شدن نمایش این فیلم تا یک ماه دیگر، از آغاز اکران عمومی آن در خارج از کشور اطلاع داد.محمدامین همدانی تهیه کننده انیمیشن سینمایی «پسر دلفینی» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این پروژه اظهار داشت: تا یک ماه دیگر نسخه اصلی «پسر دلفینی» کاملاً آماده نمایش می شود تا برنامه ریزی های لازم برای چگونگی اکران این انیمیشن سینمایی را داشته باشیم.
وی افزود: احتمالاً نخستین اکران های ما نمایش های خارجی است، چون که فعلا شرایط برای اکران داخلی فراهم نیست و بعید می دانم برنامه ریزی ها در این حوزه به نتیجه برسد، در بحث نمایش خارجی و فروش هم مذاکرات بسیار خوبی انجام شده است و امیدوارم طی ۲ ماه آینده بخش مهمی از تعاملات خارجی ما مشخص شود.
این تهیه کننده انیمیشن در پاسخ به این پرسش که هم اکنون حجم بالایی از فیلمهای سینمایی در نوبت اکران هستند و این مسئله تا چه اندازه می تواند در اکران عمومی انیمیشن اثرگذار باشد، تصریح کرد: سبد انیمیشن نسبت به دیگر تولیدات سینمایی متفاوت می باشد بنابراین چندان نگرانی تلنبار فیلمها نیستیم، یعنی بیشتر به این فکر می نماییم که چند فیلم انیمیشن در نوبت اکران هستند.
وی افزود: آنچه که بیشتر باید در اکران انیمیشن مورد توجه قرار گیرد، باز شدن مدارس است، با عنایت به این که مدارس باز نیستند و معلوم نیست که مدارس پاییز ماه مجدداً باز می شوند یا خیر و یا با چه پروتکل هایی مقرر است باز شوند، این مسئله می تواند برای ما مشکل ساز باشد.

همدانی اظهار داشت: تاکید می کنم که اکران فیلمهای سینمایی چندان به سانس های انیمیشن صدمه نمی زند و مخاطب انیمیشن، مخاطب ۷۰ درصد مجزا از مخاطب فیلم سینمایی است.
وی تصریح کرد: اغلب سانس هایی که برای نمایش انیمیشن در اختیار گذاشته می شود، سانس های بامداد است که معمولاً مدارس از آن استقبال می کنند، بنابراین هرچه قدر این سانس ها مورد استقبال قرار گیرد بیشتر در اکران موفق خواهیم شد.
این تهیه کننده انیمیشن افزود: زمانی که سانس های بامداد بیشتر مورد استقبال قرار گیرد، سانس های پس از ظهر هم می تواند موفق باشد، در چنین شرایطی است که میتوان امیدوار بود سانس های عصر و شب هم در اختیار یک فیلم انیمیشن قرار گیرد. بنابراین میتوان مدارس را یکی از مهم ترین نکات در اکران انیمیشن دانست.
همدانی در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن اشاره به اینکه برخی از فیلمهای خوب و با کیفیت انیمیشن آماده نمایش هستند، اظهار داشت: نمایش فیلمهای انیمیشن می تواند به نفع یکدیگر باشد، در واقع این نمایش ها حتی به صورت همزمان هم می تواند سبب ایجاد یک رقابت سالم میان انیمیشن ها دانست، چون که مخاطب با دیدن یک انیمیشن خوب علاقمند به دیدن دیگر انیمیشن ها می شود که این خود می تواند به رونق در اکران انیمیشن کمک نماید.


منبع:

1400/02/03
21:45:04
5.0 / 5
915
تگهای مطلب: تهیه كننده , سینما , فیلم , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری