برگزاری جشنواره موسیقی كلاسیك ایرانی در بوشهر

برگزاری جشنواره موسیقی كلاسیك ایرانی در بوشهر به گزارش کاراموند سومین جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی اسفند ماه سال جاری در استان بوشهر برگزار می گردد.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا این خبر در جریان نشست هماهنگی برگزاری سومین جشنواره «موسیقی کلاسیک ایرانی» با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار بوشهر تایید شد.
در این جلسه سیدمجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر، مجید خورشیدی، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر، محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی، فاطمه کرم پور، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد استان بوشهر و امیر مردانه، مدیر اجرایی جشنواره حضور داشتند.
همینطور توافق شد شورای علمی متشکل از هنرمندان ملی و هنرمندان استان بوشهر در حوزه موسیقی ردیف دستگاهی تشکیل گردد.
معاون امور هنری در این جلسه اظهار داشت: با عنایت به سپری شدن شرایط دشوار این روزها، جشنواره می تواند باعث تسکین مردم شود و آنها را همراه کند.
مدیرکل دفتر موسیقی هم به اهمیت حضور هنرمندان صاحب سبک و شاخص در جشنواره اشاره نمود و اظهار داشت: برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور استادان هم در جشنواره اهمیت دارد و می تواند به معرفی ظرفیت ها و داشته های موسیقی کمک نماید.
در ادامه، استاندار بوشهر اظهار داشت: تلاش داریم با تعامل بیشتر از تمام ظرفیت های استان برای سومین جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی استفاده گردد.
معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر هم اظهار داشت: جامعه به نشاط و شادی نیاز دارد و جشنواره موسیقی در این راستا می تواند بسیار موفق عمل کند. استان بوشهر این فرصت را به هنرمندان می دهد تا در فضاهای باز هم اجرای زنده داشته باشند و زیرساخت ها برای اجرای زنده با رعایت پروتکل ها مهیا است.1399/09/24
13:56:35
5.0 / 5
1171
تگهای مطلب: جشن , جشنواره , دستگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری