برنامه های رادیو جوان برای جذب استعدادهای جدید

برنامه های رادیو جوان برای جذب استعدادهای جدید به گزارش كاراموند شبكه رادیویی جوان در جهت توجه به كاركردهای نوین رسانه و كوشش برای تعریف جایگاه مخاطبان علاقمند به برنامه سازی، باشگاه هواداری با عنوان «خانه رادیو جوان» را راه اندازی نمود.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، علی رضا مقصودی، مدیر شبکه رادیو جوان در این حوزه توضیح داد: باشگاه هواداری رادیو جوان یک مسیر بی واسطه برای ارتباط مخاطب با رادیوست و این کار سبب تعامل بیشتر شنونده های ما با برنامه سازان رادیویی می شود.
او اضافه کرد: مخاطبان جوان از راه فضای مجازی در «خانه رادیو جوان» و ارتباط با برنامه سازان با کار برنامه سازی آشنا می شوند و آثار خلاقانه خویش را ارسال می کنند تا از آنتن رادیو جوان پخش شود. خانه رادیو جوان ظرفیت مناسبی برای شناخت و پرورش استعدادهای بالقوه به حساب می آید که با کشف، پرورش و تربیت آن می تواند به بالفعل تبدیل گردد.
مقصودی ضمن اشاره به نقش خانه رادیو جوان در شناخت و پرورش استعدادهای جوان، هدایت و آموزش آنها، خاطرنشان کرد: ارتباط و تعامل رادیو جوان با هواداران و مخاطبانش سبب تقویت کارآمدی این شبکه در برنامه سازی خلاقانه می شود و نقش آفرینی بیشتر این ایستگاه رادیویی را در جهت رسیدن به مأموریت و اهداف خود که همان امیدآفرینی، سرآمدی و بالابردن سرمایه اجتماعی است به همراه دارد.
مدیر شبکه رادیویی جوان افزایش مشارکت مخاطبان و ایجاد مرجعیّت برای جوانان را مستلزم حضور نیروی انسانی مستعد و باانگیزه برشمرد و اظهار داشت: در فضای رقابتی رسانه ها و رسیدن به مرجعیّت و سرآمدی در رادیو، یکی از اقدامات مهم شناخت استعدادهای جوان در جامعه، جذب آن در باشگاه هواداری رادیو جوان و سازماندهی مناسب می باشد. در این راه حضور نیروهای پیشکسوت و باتجربه ضروریست تا جوان ها از تجربه های ایشان برای آینده کار خود بیاموزند؛ از همین رو مسئولیت خانه رادیو جوان را به سیروس رجبی که یکی از تهیه کنندگان باسابقه شبکه رادیویی جوان است و تعامل خوبی با مخاطبان این رادیو دارد، سپردیم.
سیروس رجبی، مسئول «خانه رادیو جوان» در ادامه با تشریح اهداف باشگاه هواداری شبکه رادیویی جوان اظهار داشت: هدف ما این است که خانه رادیو جوان به جایگاهی برای ورود علاقه مندان و مخاطبان رادیو تبدیل گردد. سازمان دهی هواداران، فراهم کردن شرایط برای جذب همکار افتخاری در زیر شاخه های تهیه کنندگی(برنامه سازی)، سردبیری، نویسندگی، گویندگی، اجرا و گزارشگری در برنامه های مختلف زنده و تولیدی شبکه جوان از دیگر اهداف «خانه رادیو جوان» است.
مسئول «خانه رادیو جوان» اظهار نمود: در چشم انداز این باشگاه هواداری تلاش خواهیم کرد تا بعنوان کارگاهی آموزشی برای علاقه مندان به کار در رادیو تبدیل گردد و بتوانیم نیروهای جوان و خلاق را از میان علاقه مندان به همکاری در رادیو برای آموزش و تربیت حرفه ای انتخاب نماییم. بطور قطع یکی از دغدغه های اصلی هر نهادی نیروی انسانی توانمند است و شاید بهترین راه ورود افراد مستعد به رادیو جوان از مسیر این باشگاه هواداری باشد، چونکه در خانه رادیو جوان افراد، بدون واسطه و صرفاً برپایه توانمندی شان به رادیو معرفی خواهند شد.
برنامه های رادیو جوان روی موج اف ام ردیف ۸۸ مگاهرتز پخش می شوند.
منبع:

1399/09/06
19:29:43
5.0 / 5
1393
تگهای مطلب: اهدا , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری