جمعه ها شنونده مسابقه كتابستان از رادیو فرهنگ باشید

جمعه ها شنونده مسابقه كتابستان از رادیو فرهنگ باشید برنامه كتابستان در قالب مسابقه زنده به مدت 90 دقیقه جمعه ها از رادیو فرهنگ پخش می شود.


به گزارش کاراموند به نقل از مهر، رویا ولی زاده تهیه کننده مسابقه «کتابستان» اظهار داشت: برنامه «کتابستان» جمعه ها از ساعت ۱۴: ۳۰ به همت گروه کتاب رادیو فرهنگ با موضوع کتاب و کتابخوانی روی آنتن رادیو فرهنگ می رود.
وی افزود: در «کتابستان» ناشران علاقمند می توانند تازه ترین آثار خودرا رایگان در برنامه معرفی کنند و علاوه بر معرفی کتاب، مسابقه کتابخوانی نیز انجام می شود.
ولی زاده درباره روند برگزاری این مسابقه بیان کرد: با «کتابستان» همراه با شرکت کنندگان به هر شهر و استانی سفر می نماییم. فارس، زنجان، سیستان و بلوچستان، گیلان، مازندران، یزد، کرمان، اصفهان و سمنان مقصد سفرهای ما در این برنامه است که شرکت کنندگان با نویسندگان هر استان آشنا می شوند.
این تهیه کننده افزود: سه گروه شرکت کننده، هر کدام از یک استان به صورت تلفنی با یکدیگر رقابت دارند تا خط اختتام مسابقه با امتیاز هرکدام مشخص شود.
وی اضافه کرد: مسابقه «کتابستان» با تاکید بر بخش های متنوعی از پرسش های مربوط به حوزه کتاب، در یک پس از ظهر جمعه، اهتمام در سرگرم کردن مردم و دعوت از آنها برای در خانه ماندن دارد.
ولی زاده به بخش «کتاب فیلم» اشاره نمود و اظهار داشت: در قسمتی از این برنامه، بخش هایی از فیلم هایی که فیلمنامه آنها از یک کتاب نوشته یا اقتباس شده و یا در فیلم درباره یک کتاب خاص صحبت می شود پخش شده و مسابقه دهندگان باید به نام اثر اشاره کنند. تهیه کننده «کتابستان» در آخر عنوان کرد: یک سوال پیامکی هم برای شنوندگانی که امکان شرکت کردن در مسابقه تلفنی برای آنها فراهم نشده در نظر گرفته شده تا از این طریق در برنامه مشارکت داشته باشند.

1399/09/05
13:11:38
5.0 / 5
1301
تگهای مطلب: تهیه كننده , سفر , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری