به آهنگسازی اصغر عربشاهی؛

آلبوم خیال پرواز منتشر می شود

آلبوم خیال پرواز منتشر می شود به گزارش كاراموند الیاس طغیانی از هنرمندان حوزه موسیقی در تشریح تازه ترین فعالیت هایش از انتشار آلبوم خیال پرواز به آهنگسازی علی اصغر عربشاهی در ایام آینده اطلاع داد.به گزارش کاراموند به نقل از مهر، الیاس طغیانی مدرس دانشگاه، خواننده و نوازنده نی درباره فعالیت این روزهای خود اظهار داشت: ما درگیر آلبوم «خیال پرواز» علی اصغر عربشاهی هم هستیم. این آلبوم شامل پیش درآمد، دو آواز و سه تصنیف است. در مراحل نهایی آلبوم قرار داریم و می خواهیم بزودی آنرا منتشر نماییم.
وی اضافه کرد: در کل انتشار آلبوم در شرایط حال حاضر از دید حرفه ای توجیه اقتصادی ندارد و کسانی که کار جدی موسیقی انجام می دهند، هم اکنون با هزینه شخصی خود و یا به صورت رفاقتی کار می کنند.
طغیانی اظهار داشت: این روزها مشغول تدریس آنلاین موسیقی هستم. آموزشگاه های موسیقی تعطیل شده اند و وضعیت تدریس آنلاین هم با عنایت به اینترنت ضعیف کشور چندان مناسب نمی باشد. دانشگاه ها هم همین طور هستند و آن دریافت هایی که دانشجوها باید داشته باشند را ندارند. در واقع آموزش آنلاین دارد تبدیل به یک معضل و مصیبت برای دانشجویان می شود.


منبع:

1399/08/30
16:44:12
5.0 / 5
1412
تگهای مطلب: آهنگساز , اینترنت , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری