در قالب فصل سوم؛

علی ضیا از ۲۶ آبان با فرمول یك بازمی گردد

علی ضیا از ۲۶ آبان با فرمول یك بازمی گردد سومین فصل برنامه فرمول یك با اجرای علی ضیا از دوشنبه 26 آبان روی آنتن شبكه یك می رود.به گزارش کاراموند به نقل از روابط عمومی شبکه یک، سومین فصل برنامه «فرمول یک» به تهیه کنندگی و اجرای علی ضیا از دوشنبه ۲۶ آبان روی آنتن شبکه یک می رود.
فضل الله شریعت پناهی مدیرگروه اجتماعی شبکه یک با بیان این خبر اضافه کرد: از آنجایی که مقرر است این برنامه به انتخاب چهره مردمی سال منجر شود، مسلماً یکی از اهداف این برنامه هم معرفی افرادی است که در سطح جامعه کارهای انسان دوستانه ای انجام می دهند و به نحوی حال مردم را خوب می کند مخصوصاً در این شرایطی که بیماری کرونا جامعه و مردم را در برگرفته است، بدین سبب بنای فصل جدید «فرمول یک» دعوت از افراد خیری است که در ترویج کار نیک و خیرخواهانه نه فقط پیش قدم هستند بلکه الگوسازی هم می کنند.
شریعت پناهی اشاره کرد: «فرمول یک» از دوشنبه ۲۶ آبان با ساختار جدید، حال و هوای جدید و در ساعت جدید پخش خواهد شد. «فرمول یک» دیگر برنامه روتین روزانه نیست بلکه مقرر است برنامه برنامه ای شبانگاهی باشد که سه شب در هفته و روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه بعد از سریال شبانگاهی پخش شود.
شریعت پناهی با اعلان اینکه فصل جدید «فرمول یک» تولیدی خواهد بود عنوان کرد: بطور قطع فضای این برنامه با ساختاری جدید، در عین گفتگو محور بودن، فضای شاد و مفرحِ آرام بخشی را به همراه خواهد داشت.
مدیرگروه اجتماعی شبکه یک همین طور درباره اقبال مخاطبان از پخش شبانه «فرمول یک» اشاره کرد: وقتی پخش برنامه ای از بعدازظهر به شب تغییر می یابد، بیننده با سابقه ای که از علی ضیا دارد، کار را دشوار خواهدنمود خصوصاً اینکه برنامه بعد از هشت ماه دوری از آنتن، باردیگر در جدول پخش قرار گرفته است.
شریعت پناهی در آخر بیان کرد: تولیدی شدن کار بطور قطع کیفیت برنامه را بیشتر می کند و به امید خدا بعد از پخش چند برنامه به اصطلاح بالا و پایین کار دست تهیه کنندگان می آید.
«فرمول یک» به تهیه کنندگی سیدعلی ضیا، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته حوالی ساعت ۲۳: ۱۵ و به مدت ۷۰ دقیقه پخش خواهد شد.

1399/08/23
18:34:14
5.0 / 5
1536
تگهای مطلب: اهدا , سریال , طلا , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری