در واكنش به شكست در انتخابات مطرح شد؛

اخطار رابرت دنیرو برای بازگشت ترامپ

اخطار رابرت دنیرو برای بازگشت ترامپ به گزارش كاراموند بازیگر برنده اسكار در حالیكه تصریح كرد ترامپ از نظر روانی صلاحیت رئیس جمهور بودن را ندارد، گفت وی از همه روش های بدترین دیكتاتورهای تاریخ در دوران ریاست جمهوری اش استفاده نمود.به گزارش کاراموند به نقل از دیلی میل، رابرت دنیرو گفته با وجود اینکه خوشحال شده جو بایدن در انتخابات هفته گذشته پیروز بیرون آمد، نگران است که یک فرد دیگر «که دوست دارد دیکتاتور باشد» شبیه به دونالد ترامپ از طریق برسد و «با استفاده از همان روش های موسولینی و هیتلر» آغاز به کسب محبوبیت کند.
این بازیگر ۷۷ ساله هالیوودی که یکی از سفت و سخت ترین منتقدان ترامپ بوده در مصاحبه ای اظهار داشت: «در آینده افراد دیگری مانند ترامپ خواهند بود، شاید نه در طول عمر من.»
او افزود: «اما کسی از راه می رسد که بسیار باهوش تر، حساس تر و بدطینت تر است و می تواند عموم مردم را گول بزند.»
این بازیگر برنده جایزه اسکار گفت ترامپ هم از تمام روش های بدترین دیکتاتورهای تاریخ استفاده نمود.
او اظهار داشت: «می گویند می خواهند برای مردم چه کار کنند. آلمان را باردیگر بزرگ کنند، ایتالیا را باردیگر بزرگ کنند، آمریکا را باردیگر بزرگ کنند.»
دنیرو افزود: «این کار استفاده از بدترین تبعیض های مردم و بدترین ضعف های عموم است، آن هم به جای اینکه آنها را رهبری کنند و به آنها الگویی مثبت برای پیروی بدهند.»
ستاره «راننده تاکسی» و «رفقای خوب» در پاسخ به واکنشش نسبت به پیروزی بایدن خدا را شکر کرد و گفت بایدن هم مشکلات خودش را خواهد داشت اما حداقل کشور کمی آرام تر خواهد شد.
با این حال وی خاطرنشان کرد شوکه شد که بیشتر از ۷۰ میلیون آمریکایی به ترامپ رای دادند.
دنیرو اظهار داشت: «واقعا عصبانی و خشمگین و شوکه شده بودم که او واقعاً آنطور رفتار کرد و مردم قبولش کردند. حالا می بینم که خیلی ها در کشورمان چنین احساسی دارند. نسبت به بقیه ای که اینطور نیستند حس غم می کنم.»
او افزود: «آن ها ترامپ را قبول کرده اند و حاضر بودند بارها و بارها به او رای بدهند. نمی دانم چرا. از اول همین بود. چطور امکان دارد این آدم چنین رفتاری داشته باشد؟»
دنیرو همینطور گفت ترامپ از نظر روانی صلاحیت رئیس جمهور بودن را ندارد اما حتی اگر یک کار درست انجام می داد و پاندمی کووید -۱۹ را درست مدیریت می کرد پیروز انتخابات می شد.

1399/08/21
14:02:42
5.0 / 5
1547
تگهای مطلب: اسكار , بازیگر , برند , جایزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری