قادر آشنا به مهر پاسخ داد؛

تئاتر پس از ساعت18 فعال می ماند؟

تئاتر پس از ساعت18 فعال می ماند؟ مدیركل هنرهای نمایشی ضمن اشاره به رایزنی با مدیران و مسؤلان تصمیم گیرنده اعلام كرد، در تلاش است تا ساعت فعالیت تئاتر در محدودیت های جدید لحاظ شده، از ساعت ۱۸ افزایش پیدا كند.قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی درباره محدودیت های جدید تعیین شده در خصوص فعالیت خیلی از مشاغل همچون تئاتر تا ساعت ۱۸ هر روز و اینکه در این شرایط امکان فعالیت درست برای گروه ها و اجراهای نمایشی فراهم نمی گردد، به خبرنگار مهر اظهار داشت: حقیقت این است که از روز گذشته و امروز به دنبال افزایش ساعت فعالیت تئاتر هستم چونکه همه می دانیم که فعالیت و اجراهای نمایشی از ساعت ۱۸ به بعد تازه آغاز می شود.
وی خاطرنشان کرد: وقتی ویروس کرونا مشکلاتی در سرتاسر کشور پدید آورده، محدودیت ها در چارچوب یک بسته کلی در نظر گرفته شده و لحاظ می شود و ما نباید این مورد را نادیده بگیریم.
آشنا تاکید کرد: طی ۲ جلسه ای که داشتم استدلال آوردم که خواستار افزایش ساعت فعالیت تئاتر هستیم و متعهد می شویم که شیوه نامه های بهداشتی را شدیدتر از قبل رعایت نماییم.
مدیرکل هنرهای نمایشی در انتهای سخنان خود خاطرنشان کرد: گفتگوهایی را داشته ایم و امیدوارم تا از روز شنبه هفته آینده که فعالیتهای تئاتری شروع می شود ساعت فعالیت تئاتر در محدودیت های جدید تعیین شده افزایش پیدا کند تا هم هنرمندان راحتتر بتوانند نمایش خویش را اجرا کنند و هم مخاطبان بتوانند از اجراهای نمایشی بهره ببرند.


منبع:

1399/08/18
20:19:26
5.0 / 5
1476
تگهای مطلب: برند , مد , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری