از فرصت اكران آنلاین برای فرهنگ سازی استفاده كنیم بعلاوه یك فیلم

از فرصت اكران آنلاین برای فرهنگ سازی استفاده كنیم بعلاوه یك فیلم به گزارش كاراموند جشنواره فیلم كودك و نوجوان در حالی بخش عمده ای از فیلم هایش را بصورت مجازی به سبب شیوع ˮویروس كروناˮ پخش می كند كه مدیر دبیرخانه این رویداد اظهار داشت: 89 نفر از صاحبان آثار موافق پخش آنلاین بودند. تعداد اندكی هم مخالف بودند كه به سبب مخالفت و نبود امكان دیده شدن آثار توسط كودكان و نوجوانان و اعلام نظر آنها بعنوان داور، فیلم شان از جشنواره كنار گذاشته شد.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، جشنواره ها و گردهمایی ها هر ساله برگزار می شدند تا علاوه بر تماشای فیلم، ساعت ها علاقه مندان، اهالی سینما و رسانه در حاشیه برگزاری آن با هم گفتگو داشته باشند؛ حتی بعضی از این گفتگوها به همکاری منجر می شد و برخی دیگر رفع دلتنگی بود برای دیدار دوستانی که مدتی بود از آنها خبر نداشتند.
ولی حالا که رویدادهای سینمایی مقرر است به سبب شیوع ویروس کرونا محازی برگزار شود؛حسرت دیدارها و تماشای دسته جمعی فیلم باقی می ماند اما شاید بتوان جنبه مثبت این ماجرا را دید.
همه امیدواریم بزودی کرونا را شکست بدهیم و با خیال آسوده زندگی نماییم پس شاید این فرصت و این مقطع زمانی دیگر برای ما تکرار نشود بدین سبب از این فرصت استفاده نمائیم و بیشتر در تبلیغ "مجانی فیلم ندیدن" تلاش نماییم.
ای کاش برنامه های ویژه ای در امتداد فرهنگ سازی گپی قانونی فیلم ها را دیدند ترتیب داده می شد اما هر مخاطب واقعی سینما می تواند یک تریبون برای ترویج این فرهنگ باشد.
امروز دست اندرکاران جشنواره فیلم کودک و نوحوان تیزر متفاوتی بابت فرهنگ کپی نکردن غیر مجاز فیلم ها منتشر نمودند.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1399/07/28
19:57:15
5.0 / 5
1333
تگهای مطلب: جشن , جشنواره , زندگی , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری