پاسخ پزشكان در گزارش كاراموند؛

آیا خبر درگذشت محمدرضا شجریان با تأخیر اعلام شد؟

آیا خبر درگذشت محمدرضا شجریان با تأخیر اعلام شد؟ كاراموند: اعضای تیم پزشكی محمدرضا شجریان در بیمارستان جم تهران شایعات مطرح شده درباره تأخیر در مخابره خبر درگذشت این هنرمند را تكذیب كردند.


دریافت 7 MB
اعضای تیم پزشکی محمدرضا شجریان در گفتگو با خبرنگار مهر، به ارائه توضیحاتی درباره ابهامات در رابطه با درگذشت این هنرمند پرداختند.
دکتر حیدری متخصص قلب و رئیس بیمارستان جم هم ضمن تسلیت درگذشت محمدرضا شجریان درباره طرح برخی شایعات در خصوص تأخیر در مخابره خبر درگذشت این هنرمند اظهار داشت: واقعیت این است که کلیه خبرهای در رابطه با اینکه استاد چند روز قبل تر فوت شده بودند و با تأخیر این خبر امروز اعلام شد، کذب محض است. خبر درگذشت دقیقاً در لحظه اطمینان مخابره شد.
وی در پاسخ به شایعه دیگری اضافه کرد: اینکه برخی رسانه ها مطرح نمودند که با رضایت خانواده محمدرضا شجریان از دستگاه جدا و منجر به درگذشت شده است هم کاملاً کذب است. تمام روند درمانی ایشان برمبنای اصول پزشکی و اخلاقی طی شد و تمام کارهایی که از دستمان برمی آمد برای استاد انجام دادیم.
مهرداد بهلولی متخصص جراحی عمومی و سرطان هم در این زمینه توضیح داد: ما چند روز دلهره آور و اضطراب آور را در بیمارستان جم داشتیم. از چند روز پیش که استاد به بیمارستان منتقل شدند، واقعاً علایم حیاتی شان ثابت نبود و گرفتار افت شدید هشیاری و علایم حیاتی بودند، در این چند روز تمام گروه های پزشکی تمام تلاش خودرا کردند که شاید بتوان ارگان های داخلی بدن ایشان که از کار افتاده بود را مجدد به کار بیندازند. متأسفانه به سبب مشکلات دیگری که وجود داشت این امکان میسر نشد و امروز متأسفانه دار فانی را وداع گفتند.
دکتر خطیبی مسئول فنی بیمارستان جم هم دراین زمینه ضمن تشکر از همه همکاران و پرسنل بیمارستان تاکید کرد: کوشش های تیم پزشکی که بسیار هم عاشقانه بود، منجر به زمان بیشتر حیات استاد و بهبودی نسبی در زمانی حتی فراتر از پیش بینی هایی بود که قبل تر پزشکان آمریکایی مطرح کرده بودند.


منبع:

1399/07/18
10:48:22
5.0 / 5
1568
تگهای مطلب: تخصص , دستگاه , مد , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری