مدیركل بنیاد حفظ آثار استان به كاراموند خبر داد:

انتشار 50 كتاب در سالروز 40سالگی دفاع مقدس در سمنان

انتشار 50 كتاب در سالروز 40سالگی دفاع مقدس در سمنان به گزارش كاراموند سمنان مدیركل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان برنامه ریزی برای انتشار 50 عنوان كتاب در رابطه با دفاع مقدس در سالروز چهل سالگی دفاع مقدس در استان سمنان اطلاع داد.


سرهنگ حسن سلامی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: تابحال 17 عنوان از این 50 عنوان در استان سمنان منتشر و در پیشخوان کتاب فروشی ها قرار گرفته است.
وی با اشاره به پیگیری تکمیل تدوین و پیگیری فرایند چاپ و نشر مابقی این کتاب ها افزود: تا آخر سال جاری هم 33 عنوان دیگر هم تدوین و منتشر خواهد شد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان با اشاره به برنامه های این اداره کل برای ثبت اسناد دفاع مقدس و شرح دلاوری ها و از جان گذشتگی های شهدا و ایثارگران این استان تصریح کرد: تابحال بیشتر از 200 عنوان کتاب با مبحث دفاع مقدس در ژانرهای مختلف تدوین، تالیف، گردآوری و انتشار یافته است.
این عضو ارشد ستاد بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس افزود: شعر، خاطره، داستان، آثار پژوهشی و هنری، مجموعه های اسناد دفاع مقدس و... همچون موضوعات کتب انتشار یافته دفاع مقدس در این استان است.
وی با اشاره به برنامه های این اداره کل در حوزه انتشار کتب صوتی در رابطه با دفاع مقدس افزود: سال جاری بیشتر از 400 عنوان کتاب صوتی در استان سمنان انتشار یافته است.
سرهنگ سلامی با اشاره به کوشش برای معرفی ارزش های دفاع مقدس به آحاد مردم و گروه های مختلف اجتماعی با اشاره به بهره مندی روشندلان از کتب در رابطه با دفاع مقدس اظهار داشت: چهار عنوان کتاب دفاع مقدس با خط بریل در استان سمنان منتشر و در اختیار روشندلان علاقه مند قرار گرفته است.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان از ترجمه چهار عنوان کتاب به زبان انگلیسی در استان اطلاع داد و اظهار نمود: این کتاب ها با مبحث ادبیات دفاع مقدس در دو رده کودک و بزرگسال، در استان سمنان ترجمه و در حال آماده سازی برای چاب و توزیع سراسری هستند.
منبع:

1399/07/06
20:15:59
5.0 / 5
1782
تگهای مطلب: شعر , طلا , كتاب , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری