فرمانده سپاه فجر فارس:

ایران مقابل هر تهدیدی توان پاسخ را دارد

ایران مقابل هر تهدیدی توان پاسخ را دارد فارس فرمانده سپاه فجر استان فارس اصرار كرد كه ایران اسلامی امروز در مقابل هر تهدیدی قادر به پاسخگویی است و اگر ادعایی مطرح كرده و حرفی می زند، قدرت عملی كردن آنرا هم دارد و این یكی از بركات خون شهدای دفاع مقدس شمرده می شود.


سردار سرتیپ یدالله بوعلی در آئین یادواره شهدای دفاع مقدس و بازسازی عملیات فتح المبین که در شهرستان مرودشت برگزار شد، اظهار داشت: بازسازی عملیات فتح المبین در شهرستان مرودشت باتوجه به فرصت کمی که در اختیار دست اندرکاران آن قرار داشت یک کار کم نظیر بود.
به گزارش کاراموند به نقل از تنویر، فرمانده سپاه فجر فارس با اعلان اینکه انقلاب اسلامی در مقابل تمام دنیای کفر و استکبار ایستاده است، اظهار داشت: در این کشور انقلابی رخ می دهد و مردمان مسلمان به نام دین در مقابل تمام دنیای کفر می ایستند و پرچم اسلام را بلند می کنند، طبیعی است دنیای کفر نمی خواهد و نمی تواند بپذیرد در هیچ جای دنیا چنین کشوری وجود داشته و کشوری در جهان اسلام در موضوعی مقتدر باشد.
فرمانده سپاه فجر با اعلان اینکه در این کشور، انقلابی رخ داده که شعار دین می دهد و مخالف اهداف دنیای کفر است، اظهار داشت: دنیای کفر و استکبار نمی توانند چنین کشوری را بپذیرند پس از همان بدو پیروزی انقلاب اسلامی، توطئه ها و آشوب ها آغاز می شود و بعد هم رژیم بعث را مامور حمله به کشور ایران می کنند.
وی در تشریح این مساله که چرا از مفهوم دفاع مقدس استفاده می نماییم، اظهار داشت: اول اینکه در آن دوران همه جبهه کفر در مقابل کشوری قرار گرفتند که داعیه دین اسلام داشت، دوم اینکه در این کشور می خواستیم از حریم اسلام و مسلمانان دفاع نماییم و ارزش های دینی را حفظ نماییم و سوم هم اینکه کسانی که در این دفاع شرکت کردند به قصد قربت شرکت کردند همانطور که در وصیت نامه شهدا همیشه به اسلام، قرآن و عشق به سید الشهدا (علیه السلام) اشاره شده است و ما از این جهات با افتخار به آن دوران دفاع مقدس می گوییم.
بوعلی با اعلان اینکه این دفاع، "مقدس" است بخاطر اینکه همه ملت ایران برای دفاع از اسلام در آن شرکت کردند، اظهار داشت: در آن دوران افتخار آمیز سپاه، ارتش، نیروهای جهادگر و مردم در کنار هم جنگیدند و همه ملت ایران اسلامی در دفاع مقدس مشارکت داشتند.
این رزمنده دوران دفاع مقدس اضافه کرد: امروز یکی از دستاوردهای مهم دفاع مقدس برای ما به حداقل رسیدن تهدیدات و مشغول شدن دشمنان در سرزمین های دوردست بوده است.
فرمانده سپاه فجر با اعلان اینکه ایران اسلامی استکبار ستیز مانده و همان شعاری که با آن انقلاب کرد را حفظ نموده است، اظهار داشت: دشمنی ها و ادعاهای دشمنان نشان از آن دارد که امروز آرمان ها و تفکر انقلاب اسلامی در سراسر جهان مطرح شده و مورد توجه ملت ها قرار گرفته است.
بوعلی با اعلان اینکه فرزندان ملت در نیروهای مسلح به پشتوانه ملت و با تاکید بر باورهای دینی در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی حضور دارند، اظهار داشت: امروز در مقابل هرگونه تهدیدی قادر به پاسخگویی هستیم و اگر چیزی می گوییم قدرت عملی کردن آنرا هم داریم و این یکی از برکات خون شهدای دفاع مقدس است.1399/07/05
23:54:46
5.0 / 5
1786
تگهای مطلب: اهدا , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری