نواختن زنگ دانش آموز شهید درگلزار شهدای بهشت زهرا (س)

نواختن زنگ دانش آموز شهید درگلزار شهدای بهشت زهرا (س) كاراموند: زنگ «دانش آموز شهید» امروز و برای دهمین سال با حضور تعدادی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) نواخته شد.


به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در این مراسم اظهار داشت: سال جاری دهمین سال از برگزاری این مراسم است که در شرایط سخت کرونایی و با رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد برگزاری آن هستیم.
وی با اشاره به اینکه ۳۶ هزار دانش آموز شهید برای سربلندی ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس جان خویش را نثار کردند، اظهار داشت: طی سال های گذشته نواخته شدن زنگ دانش آموز شهید در استان های مختلف هم انجام شده و این کار در تهران هم با همکاری بنیاد شهید و آموزش و پرورش انجام شده است.
به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، در بخش دیگری از این مراسم پیروز حناچی شهردار تهران که به صورت ویدئوکنفرانس در مراسم شرکت کرده بود، با اشاره به حضور تعدادی از جانبازان و خانواده معظم شهدا، اظهار داشت: این سنت حسنه یعنی نواخته شده زنگ دانش آموزی که از جانب سازمان بهشت زهرا (س) طی سال های گذشته انجام شده است کار ارزشمندی است.
وی با اشاره به اینکه از ۳۶ هزار دانش آموز شهید در کشور ۳۹۵۰ شهید در بهشت زهرا (س) آرمیده اند، اظهار داشت: این تعداد از شهدا در مقایسه با شهدای جنگ تحمیلی و گروه ها و اقشار مختلف قابل توجه است. بدون شک اقتدار و سربلندی امروز جمهوری اسلامی مدیون رشادت ها، ازخودگذشتگی ها و خون شهداست. هر چه امروز داریم از مقاومت و سربلندی جوانان غیور ایرانی اسلامی است.
وی افزود: امروز در حالی دهمین زنگ دانش آموز شهید نواخته می شود که ما در شرایط کرونایی قرار گرفته ایم اما همکارانمان در بهشت زهرا (س) تلاش می کنند تا با رعایت پروتکل های بهداشتی این برنامه متوقف نشود. بنابراین با حضور محدود تعدادی از خانواده معظم شهدا و جانبازان این برنامه برگزار گردید.
به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، در انتها این مراسم به یاد شهدای دانش آموز بهشت زهرا (س) به صورت نمادین تعدادی درخت غرس و تعدادی کبوتر هم رها شدند.1399/07/01
14:58:32
5.0 / 5
2014
تگهای مطلب: شركت , مد , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری