سردار عراقی:

باغ موزه دفاع مقدس استان قزوین مورد قضاوت آیندگان است

باغ موزه دفاع مقدس استان قزوین مورد قضاوت آیندگان است كاراموند: رئیس اداره امنیت رئیس اداره امنیت معاونت اطلاعات ستاد كل نیروهای مسلح، اظهار داشت: باغ موزه دفاع مقدس استان قزوین مجموعه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی نیز دارد و اگر بتوانیم امكانات لازم را فراهم نماییم خدمات مناسبی به خانواده ها ارائه خواهد شد و این توسعه در اولویت اول استان است.به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، سردار عبداله عراقی در شورای هماهنگی دفاع مقدس استان قزوین و رونمایی از کتاب نقش آیت الله شیخ هادی باریک بین در دفاع مقدس توضیح داد: توفیق آشنایی قبل از انقلاب با آیت الله باریک بین را داشتیم و نقش وی برای همه ما سرآمد بود. آیت الله باریک بین سرپناهی برای همه ما بود و با ایجاد ستاد پشتیبانی، در اسرع وقت امکانات را برای ما فراهم می کرد.

سردار عراقی تصریح کرد: در سال ۶۵ که تیپ صاحب الامر(عج) استان قزوین راه اندازی گردید، نقش وی در ایجاد این امر بسیار برجسته بود و تلاش زیادی جهت راه اندازی تیپ انجام داد و به جرأت می توان اظهار داشت که تمام امکانات به غیر از تسلیحات را برای ما فراهم نمود و فقدان ایشان برای ما به معنای ثلمه ای بزرگ بود.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به روند ساخت باغ موزه دفاع مقدس استان قزوین توضیح داد: عموما تا دو جلسه قبل نگرانی و دلواپسی داشتیم که اصول فنی و معماری و مهندسی این طرح انجام نشود چونکه معتقدیم آثاری که در کشور از چند هزار سال پیش تا کنون وجود دارد مورد قضاوت آیندگان قرار خواهد گرفت.

سردار عراقی اضافه کرد: کار مطالعاتی بسیار خوبی درباره این پروژه انجام شده و هماهنگی های خوبی در استان وجود دارد و طی بازدید از این طرح، شاهد پیشرفت خوب پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان بودیم. این پروژه مجموعه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی نیز دارد و اگر بتوانیم امکانات لازم را فراهم نماییم خدمات مناسبی به خانواده ها ارائه خواهد شد و این توسعه در اولویت اول استان است.

وی در آخر اظهار داشت: درباب باغ این موزه نیز مطالعات بسیار خوبی انجام شده و انگیزه و اتحاد بسیار خوبی دراین زمینه در استان وجود دارد و می توان جهش خوبی دراین زمینه انجام داد و امیدواریم بتوانیم طرحی زیبا و ماندگار برای آیندگان در استان ایجاد نماییم.

منبع:

1399/05/19
23:18:26
5.0 / 5
2328
تگهای مطلب: تفریح , خدمات , طلا , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری